Cercle Brugge – Antverpy 0:3 (kon.) | Anderlecht – Charleroi 1:1 (kon.) | Gent – Eupen 2:0 (kon.)
Cercle Brugge KSV
0:3 (0:2)
Royal Antverpy
Neděle 09.12.2018, 14:30Belgická liga • 18. kolo

Hostující celek vyhrává tento zápas 3:0, gólman Sinan Bolat pochytal všechny čtyři domácí střely na branku. Trefili se dvakrát Lior Refaelov a jednu branku přidal William Owusu Acheampong. (16:25:18)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 4:2. Rohy: 6:6.

90+4

90+4
    Už se pravděpodobně nic nestane.

90+3
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme aktivní hru hostujícího klubu, který tento duel vyhraje.

90+1
    Čtyři minuty hry uvidíme nad rámec poločasu.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Buta, přichází Gael Kakudji.

87
    Volný kop pro Bruggy. Výraznější šanci si domácí celek nevypracoval.

86
    William Owusu Acheampong si pomohl na své polovině nedovoleně, fauloval jednoho z domácích hráčů.

85
    Irvin Cardona vyslal do šance spolupráce, Yoann Etienne pokračoval v akci.

84
    Royal kontroluje hru a snaží se držet hru co nejdál od své branky.

83
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, mnoho šancí momentálně k vidění není. Antverpy míří za ziskem bodů v tomto zápase.

81
    Střídání v týmu Cercle Bruggy KSV: ze hřiště odchází Adrien Bongiovanni, přichází Dylan De Belder.

81
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Domácí celek si dokázal vypracovat zajímavé šance, ovšem s úspěšností střelby má problémy.

80
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Lior Refaelov, přichází Didier Lamkel Zé.

77
    Naomiči Ueda začal akci, kterou pak zakončoval jeho spoluhráč. Irvin Cardona si položil brankáře, ale pak trefil jen jeho nohu. Sinan Bolat výborně zasáhl. Měl nyní ovšem také štěstí.

76
    Sinan Bolat rozehrával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Míč získal domácí klub.

75
    Domácí fotbalisté poněkud otevřeli hru a snaží se útočit. Naopak hosté hrají co nejdál od své branky, snadněji se dostávají do šancí.