Utrecht – Heracles 3:1 (kon.) | Emmen – Feyenoord 1:4 (kon.) | Venlo – Groningen 0:0 (kon.)
Breda – Arnhem 2:1 (kon.)
NAC Breda
2:1 (1:0)
SBV Vitesse Arnhem
Neděle 09.12.2018, 16:45 • Rat Verlegh Stadion (Breda) • Nizozemská Eredivisie • 15. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek druhé adventní neděle a u dalšího textového přenosu na počtenou. (18:47:44)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:13.

Je tu konec zápasu. Domácí Breda se raduje z výhry. V prvním poločase mohl poslat hosty do vedení FOOR, ale nařízený pokutový kop neproměnil. V nastavení prvního poločasu poslal domácí do vedení TE VREDE. V 72. minutě se hostům podařilo vyrovnat. Na výborný centr Karavajeva si naběhl LINSSEN a svojí hlavu uklidil za záda van Leera. Domácí ovšem nesložili zbraně a s ničeho nic v 84. minutě využil zmatků v hostující obraně VERSCHUEREN a poslal domácí podruhé v zápase do vedení. V nastavení druhé půle byl ještě po dvou žlutých kartách vyloučen Bero. Závěrečný tlak hostů nepřišel, proto se mohli domácí radovat z výhry.

90+4

90+3
    Domácí drží míč u vápna Arnhemu. Domácí fanoušci cítí, že výhra je již blízko.

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Matúš Bero (SBV Vitesse Arnhem).

90+1
    Karavajev zabojoval a vybojoval autové vhazování u vápna Bredy. Následně se však faulu dopouští Beerens a van Leer může v klidu odkopávat.

90
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

89
    Hosté hrají s míčem, ale zatím hodně daleko od branky van Leera. Následný nákop na Karavajeva končí ofsajdem.

88
    Domácí to hrají výborně a nepouští hosty k míči.

87
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Mikhail Rosheuvel, přichází Robert Mühren.

87
    Ödegaard zůstává ležet v bolestech a ukazuje rozhodčímu, že dostal "nakopáno".

86
    Domácí chystají poslední střídání.
    84. Arno VERSCHUEREN - 2:1

84
    Breda právě vstřelila branku!
    Šok pro Arnhem. El Allouchi výborně sklepl míč na ARNA VERSCHEUERENA, který prostřeluje Eduarda a domácí fans jsou u vytržení.