Feirense – Marítimo 1:1 (kon.)
CD Feirense
1:1 (0:0)
CS Marítimo
Pondělí 10.12.2018, 21:15 • Estádio Marcolino de Castro • Portugalská Primeira Liga • 12. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:13:33)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 25:20.

Je konec. Nakonec tento napínavý duel nemá svého vítěze, protože utkání skončilo remízou 1:1. První poločas byla jedna velká nuda a nedočkali jsme se kromě faulů a žlutých karet ničeho zajímavého. V 70. minutě získalo Feirense pokutový kop, který si vzal na starost Tiago Silva a s přehledem jej proměnil. Už to vypadalo, že tři body zůstanou doma, ale v 90+6. minutě srovnal fantastickou trefou Valente.

90+7

90+7
    Domácí nebyli daleko od vstřelení branky a znovu se tak dostat do vedení, ale to by už po fotbalovém bohu chtěli hodně a Amír Abadzáde navíc předvedl skvělý zákrok!

90+7
    Žlutou kartu dostává Edinho (CD Feirense).
    90+6. Ricardo VALENTE - 1:1

90+6
    Marítimo právě vstřelilo branku!
    Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté v poslední minuty nastaveného času srovnávají utkání na 1:1 po naprosto absolutně excelentní brance! RICARDO VALENTE si zpracoval balón na levé straně vápna a poté vystřelit životní střelu k pravé tyči a nedal Seccovi šanci! Neskutečné!

90+5
    Tak tohle byl naprosto fantastický zákrok Caio Secca, který zachránil domácí tým od jasného gólu!

90+4
    Domácí se zatím brání skvěle a Marítimo se těžce dostává do vápna.

90+3
    Posléze skončil balón jen v zámezí za bránou Feirense a Caio Secco tak má další odkop od své svatyně.

90+2
    Opět si domácí chtěli vymodlit penaltu, ale tentokrát nechal sudí hru pokračovat.

90+1
    Centr domácích z levé strany nic velkého nepřinesl.

90+1
    Rozhodčí nastavuje šest minut navíc.

90
    Následná střela hostujícího hráče sice letěla na bránu, ale Caio Secco míč bezpečně ukryl v koši.