Kladno – Vsetín 6:3 (kon.) | Motor ČB – Slavia 4:1 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 6:3 (kon.)
Prostějov – Jihlava 2:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:3 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 1:2 (kon.)
Ústí n/L – Frýdek-M. 3:2 (po pr.)
SK Trhači Kadaň
4:3 (2:1, 2:1, 0:1)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 10.12.2018, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 33. kolo

V poslední třetině Benátky ukázaly bojovný výkon, ale recept na skvěle chytajícího Dominika Pavláta našel jen Daniel Špaček. Hostům nepomohla ani závěrečná power play a domácí vyloučení. Trhači si tedy připisují druhou domácí výhru v řadě a posouvají se na třinácté místo. (20:22:23)

59:35
    Puk končí na domácí střídačče!

59:11
    Oddechový čas Benátek!

59:11
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., krosček).

58:52
    Dominik Pavlát si připisuje další zákrok!

58:19
    Domácí vyhazují puk jen na zakázané uvolnění.

58:11
    Matěj Žajdlík zůstává na střídačce, Benátky to zkusí s jedním hráčem v poli navíc!

58:11
    Trhači si berou time-out!

57:42
    Benátky kombinují před Pavlátem.

56:26
    Benátky posílají kotou za domácí svatyni.

54:50
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Petr Kolmann – 2 min., nedovolené bránění).
    54:38 Daniel ŠPAČEK - 4:3

54:38
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Dominik Pavlát předvedl další výborný zákrok, ale na střelu od DANIELA ŠPAČKA, která mířila do odkryté klece byl již krátký. Asistence: Patrik Maier.

53:55
    Jan Svoboda zůstal po ostrém ataku ležet na hrací ploše, rozhodčí po poradě nikoho nevylučují.

53:48
    Další výborný zákrok Dominika Pavláta!

53:13
    Střelu Benátek sráží Pavlát do ochranné sítě.

52:40
    Benátky se usadili v útočné třetině, ale domácí je nepoštějí do gólových zakončení.

Stanislav Jiskra

Branky a nahrávky: 7. Ma. Svoboda (Chlouba, Kůs), 14. Chlouba (Novák), 23. Trefný (Chlouba, Novák), 29. Šťovíček (Kůs) – 6. Ordoš (J. Vlach, Havlín), 21. Ordoš (J. Vlach, Kolmann), 55. D. Špaček (Maier)

SK Trhači Kadaň: Pavlát (Štěpánek) – Novák, Trefný (C), Seemann, Buchtela, Foltýn, R. Procházka – Chlouba (A), Kůs (A), Ma. Svoboda – J. Svoboda, Šťovíček, Šulek – Maršoun, Rindoš, Rezek – Tupý, Homer.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hosnedl) – Kunst, Kolmann (C), Havlín, Maier, Husa, Niko, Žůrek – M. Zachar, J. Vlach, Ordoš – D. Špaček (A), Najman, Rychlovský – Průžek, Chrtek, Psota – Žemba, Čech, Wiencek.

Rozhodčí: Luczków, Šindel – Kokrment, Rubáš