1:0 (0:0)
Girona FC
Pondělí 10.12.2018, 21:00 • Estadio San Mamés • Španělská LaLiga • 15. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 17:15. (22:55:40)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Bilbaa, které svého soupeře porazilo poměrem 1:0 Athletic měl v dnešním zápase více ze hry, avšak vyložené šance končily na výborně chytajícím Iraizozovi. I ve druhém poločase jsme sledovali celkem ofenzivní podívanou, nicméně Girona se většinu času pouze bránila, což na vítězství pochopitelně stačit nemohlo. Athletic se dlouhou dobu nemohl k vedoucí brance dostat, nakonec se mu to podařilo až v nastaveném čase, ve kterém zužitkoval penaltu zkušený Aduriz..

90+4

90+3
    Do konce zápasu nezbývá už moc času, Girona má před sebou hodně složitý úkol, neboť několik desítek vteřin před koncem prohrává.
    90+2. Aritz ADURIZ - 1:0

90+2
    Bilbao právě vstřelilo branku!
    Domácí to přeci jenom dokázali! K rozehrávce pokutového kopu se postavil ARITZ ADURIZ, který zvolil zakončení na jistotu doprostřed branky, zatímco se Iraizoz vydal k pravé konstrukci.
    90+1. Penaltový zákrok.

90+1
    Je tu pokutový kop pro Athletic!

90
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Athletic i nadále touží po vedoucí brance, počítat můžeme s nastaveným časem.

89
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Cristhian Stuani, přichází Seydou Doumbia.

88
    Yeray nyní musel jednat hodně rychle, neboť ho při odkopu napadal jeden z protihráčů. Míč nakonec skončil v zámezí, hosté tak budou vhazovat.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Diváci netrpělivě čekají na první branku tohoto zápasu, poslední minuty ale nabízí spíše bojovnou podívanou.

84
    Juanpe pouze odkopával ke středovému kruhu, kde se míče zmocnil domácí García, který ale nedokázal nastartovat naběhnuvšího Susaetu.

83
    Aby toho nebylo málo, tak další žlutou kartu vyfasoval hostující obránce Juanpe, který ještě dohrál brankáře Herrerína.

82
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Iñigo Córdoba, přichází Iker Muniain.

81
    Je tu další žlutá karta, kterou vyfasoval domácí Capa, jenž zezadu poslal k zemi Granella. Na scénu přispěchal lékařský personál hostujícího celku.

80
    García velmi dobrým způsobem potáhl míč do šestnáctky, kde jeho centr ke vzdálenější tyči, dokázal odvrátit pozorný Espinosa. Další roh pro domácí.

79
    O pár vteřinek později se hra opět přerušila, tentokráte na zemi skončil Pons, který ihned rozehrál. U postranní čáry si obrannou povinnost splnil de Marcos.