Chabarovsk – Barys 2:1 (kon.) | Jekatěrinburg – Spartak Moskva 4:1 (kon.) | Magnitogorsk – Omsk 2:3 (kon.)
N.Novgorod – Jaroslavl 4:2 (kon.) | Minsk – Viťaz 0:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.)
Soči – Nižněkamsk 2:3 (kon.) | Riga – Kazaň 1:3 (kon.)
HC Dinamo Minsk
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Pondělí 10.12.2018, 17:30 • Minsk Arena • KHL

V běloruské metropoli dnes padl jediný gól, jeho autorem byl již v 10. minutě hostující Alexandr Ševčenko a Viťaz tak připisuje do tabulky dva body za fotbalový výsledek. Domácí hokejisté měli v poslední třetině obrovskou převahu a několik slušných šancí, na střely vyhráli 11:2, čisté konto však slaví Joni Ortio.
    Statistiky zápasu:
    Střely na bránu 25:18, vhazování 34:21, hity 14:7, čas v útoku 11:36 – 8:56, vyloučení 2:3, bez využití. (19:49:30)

Česká stopa

Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0, 1 střela, čas na ledě 21:59

59:43
    Makejeva vzali dva hokejisté v modrém do klinče a zabránili alespoň druhému gólu v síti své prázdné klece.

59:31
    Enroth rychle bruslí na střídačku, hosté netakticky vyhazují na zakázané uvolnění.

59:13
    Ze strany domácích už je to křeč. Zakázané uvolnění přesouvá hru před Enrotha.

58:16
    Akci Minsku hatí ofsajd.

57:40
    Jevgenij Lisovec čeká za brankou na střídající spoluhráče. Domácím se rychle krátí čas.

56:33
    Střelu hostujícího Vyglazova přizvedl Lisovec do ochranné sítě.

55:16
    Další vhazování v útočném pásmu Dinama Minsk. Domácí by si vyrovnání zasloužili, jenže na zásluhy hokej někdy nebere zřetel...

54:05
    Střely na bránu ve třetí třetině 9:2. Podmoskvané si oddechnou jen na chvilku, po vyhození přes všechny čáry se hra vrací před jejich branku.
    53:44 Wierciochovu dělovku i dorážku Bujnického kryje Ortio

53:44
    Wiercioch neskutečnou dělovkou z kruhu pro vhazování připravil Ortiovi další pernou chvilku. Dorážel Bujnickij, naštěstí pro brankáře Viťazu netrefil čistě a Ortio kotouč zalehl v brankovišti.

52:33
    Na jedné straně střílel Howden nepřesně, z protiútoku Rendulić do brankáře.

51:30
    Bujnickij s Kovyršinem kroužili pásmem a vyměňovali si přihrávky, jenže hokejisté Viťazu stíhají bruslit a vykrývat prostory, domácí se nemohou dostat do šance.

50:00
    Dnešní utkání sleduje 7535 diváků.

49:55
    Klub z běloruské metropole dovezl kotouč k Ortiovi, který ho pro jistotu schovává ve své výstroji. Po komerční přestávce se bude vhazovat před jeho brankou.

49:20
    Skoro čtyři minuty se hrálo bez přerušení, než rozhodčí odpískali zakázané uvolnění Dinama.

47:50
    Útoky se přelévají ze strany na stranu, domácím se krátí čas a viditelně pospíchají.