Dánsko – Rusko | 21:32 (kon.) | | | Srbsko – Č. Hora | 27:28 (kon.) |
konec
Dánsko
21:32
(9:14)
Rusko
Tomáš Kohlmann
Dánsko | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
40 | B | A. Reinhardtová | 0/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | S. Toftová | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | P | A. Dornonville de la Courová | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | SS | L. Grigelová | 3/3 | 0 | 0 | ||
8 | LS | A. Hansenová | 4/0 | 0 | 1 | ||
11 | LS | L. Haugstedová | 1/0 | 0 | 1 | ||
10 | P | K. Heindahlová | 5/0 | 0 | 0 | ||
32 | SS | M. Højlundová | 2/0 | 0 | 0 | ||
5 | P | S. Iversenová | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | P | K. Jørgensenová | 0/0 | 0 | 0 | ||
28 | SS | S. Jörgensenová | 1/0 | 1 | 0 | ||
17 | P | S. Nielsenová | 0/0 | 0 | 1 | ||
25 | PK | T. Østergaardová | 0/0 | 0 | 1 | ||
3 | LK | L. Pedersenová | 2/0 | 0 | 0 | ||
18 | PS | M. Tranborgová | 3/0 | 0 | 2 | ||
9 | LK | F. Wollerová | 0/0 | 1 | 0 | ||
Celkem | 21/3 | 2 | 0 | 6 | 0 | ||
Rusko | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | A. Sedojkinová | 1/0 | 0 | 0 | ||
44 | B | K. Trusovová | 0/0 | 0 | 0 | ||
7 | SS | D. Dmitrijevová | 1/0 | 0 | 1 | ||
77 | SS | J. Frolovová | 2/0 | 0 | 0 | ||
6 | LS | A. Kočetovová | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | LK | P. Kuzněcovová | 5/0 | 0 | 0 | ||
19 | P | X. Makejevová | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | SS | J. Malašenková | 2/0 | 0 | 0 | ||
36 | PK | J. Managarovová | 3/0 | 0 | 1 | ||
70 | P | M. Petrovová | 2/0 | 0 | 0 | ||
18 | LK | D. Samochinová | 3/2 | 1 | 1 | ||
88 | PS | A. Senová | 1/0 | 0 | 0 | ||
39 | PS | A. Skorobogatčenková | 2/0 | 0 | 1 | ||
78 | PS | I. Snopovová | 0/0 | 0 | 0 | ||
15 | PK | M. Sudakovová | 1/0 | 0 | 2 | ||
13 | PS | A. Vjachirevová | 9/1 | 0 | 1 | ||
Celkem | 32/3 | 1 | 0 | 7 | 1 |
Dánsko:
Reinhardtová, Toftová – Dornonville de la Courová, Grigelová, Hansenová, Haugstedová, Heindahlová, Iversenová, Höjlundová, Jensenová, Jörgensenová, S. Jörgensenová, Nielsenová, Pedersenová, Tranborgová, Wollerová.
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Sedojkinová, Trusovová – Dmitrijevová, Frolovoá, Kočetovová, Kuzněcovová, Makejevová, Malašenková, Managarovová, Petrovová, Samochinová, Senová, Skorobogatčenková, Snopovoá, Sudakovová, Vjachirevová.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Sedojkinová, Trusovová – Dmitrijevová, Frolovoá, Kočetovová, Kuzněcovová, Makejevová, Malašenková, Managarovová, Petrovová, Samochinová, Senová, Skorobogatčenková, Snopovoá, Sudakovová, Vjachirevová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tzaferopoulos, Bethmann
Diváci:
Nejvíce branek: Heindahlová 5, Hansenová 4, Grigelová 3/3 – Vjachirevová 9/1, Kuzněcovová 5, Samochinová 3/2. Rozhodčí: Tzaferopoulos, Bethmann. Sedmimetrové hody: 5/3 – 4/3. Vyloučení: 6:8. ČK: Skorobogatčenková (RUS). (19:32:22)