Boston – Arizona 4:3 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 4:3 (po pr.) | Carolina – Toronto 1:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 2:3 (kon.) | Washington – Detroit 6:2 (kon.) | St. Louis – Florida 4:3 (kon.)
Nashville – Ottawa 3:1 (kon.) | Minnesota – Montreal 7:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 6:3 (kon.)
Colorado – Edmonton 4:6 (kon.)
Buffalo Sabres
4:3 (1:1, 0:2, 2:0 - 1:0)
Los Angeles Kings
Středa 12.12.2018, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:09:22)

Česká stopa v utkání
    Vladimír Sobotka (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:01

1. Jack Eichel (BUF) 1+1
    2. Rasmus Dahlin (BUF) 0+0
    3. Jeff Skinner (BUF) 1+1

Buffalo dokázalo v souboji s Los Angeles přerušit sérii porážek a po pěti prohrách konečně zvítězilo. Dlouho to s ním ale nevypadalo nejlépe a do třetí třetiny vstupovalo za stavu 1:3. Kings však své vedení udržet nedokázali a ve 49. minutě bylo po trefách Larssona a Eichela srovnáno. Duel nakonec muselo rozhodnout prodloužení, v němž využil přesilovku Skinner.

61:49 Jeff SKINNER - 4:3

61:49
    Sabres právě vstřelili branku!
    JEFF SKINNER využívá přesilovku a rozhoduje dnešní zápas! Útok domácích byl dlouhý a trpělivý, střela Eichela byla sražena k Ristolainenovi, který z otočky poslal přihrávku Skinnerovi na pravou stranu brankoviště a domácí hokejista využil zcela prázdné branky. Asistence: Rasmus Ristolainen, Jack Eichel.

61:01
    Oddechový čas pro domácí.

61:01
    Dahlinovu střelu z pravého kruhu Petersen zachytil a přerušil hru.

60:30
    Domácí se usadili v útoku.

60:01
    Sabres hrají ve čtyřech proti třem.

60:01

Vhazování ale vyhráli hosté a rozhodnout bude muset prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Je tu další vyloučení na straně hostů. Dvě minuty za držení dostal Fantenberg. Sabres si budou přenášet přesilovku do prodloužení, pokud nerozhodnou jedinou střelou po buly.

59:33

59:15
    Kings opět vyhazují.

58:58
    Ristolainen při své ráně od modré zlomil hokejku. Puk nenabral dostatečnou rychlost a zachytili ho bránící hráči, kteří vyhazují.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 14. Girgensons, 44. Eichel (Ristolainen, Skinner), 48. Jo. Larsson (Pilut, Rodrigues), 62. Skinner (Ristolainen, Eichel) – 7. Muzzin (Kopitar, Iafallo), 21. Luff (Muzzin), 33. Kempe (Leipsic, Forbort)

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Pilut, Bogosian, Dahlin, Tennyson, Beaulieu – S. Reinhart, Eichel, Skinner – Okposo, Mittelstadt, Sheary – Pominville, Sobotka, T. Thompson – Girgensons, Jo. Larsson, Rodrigues.
    Los Angeles Kings: Petersen (Quick) – Doughty, Fantenberg, Muzzin, Phaneuf, Walker, Forbort – D. Brown, Kopitar, Iafallo – Luff, J. Carter, Leipsic – Toffoli, Kempe, Ščerbak – N. Thompson, Amadio, Wagner.

Rozhodčí: MacDougal, Hebert – Berg, Tobias