Plzeň – AS Řím 2:1 (kon.) | Real Madrid – CSKA Moskva 0:3 (kon.) | Ajax – Bayern 3:3 (kon.)
Benfica – AEK Atény 1:0 (kon.) | Manchester City – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Šachtar – Lyon 1:1 (kon.)
Valencia – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Young Boys – Juventus 2:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (0:0)
AS Řím
Středa 12.12.2018, 18:55 • Doosan Arena, Plzeň • Liga mistrů • Skupina G

Pro dnešek je to z Plzně všechno! Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek mrazivého večera. (20:52:32)

Statistiky

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 8:9. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 14:17.

Je dobojováno a v Plzni propuká euforie! Stejně jako při minulých dvou účastech v Lize mistrů i tentokráte bude Plzeň pokračovat na jaře v Evropské lize!

Plzeň ve druhém poločase šla do vedení po skvělé akci Kopice s Kovaříkem, který zajistil první branku pro Viktorii. Po čtyřech minutách sice vyrovnal hostující Cengiz Ünder, ale poslední slovo měli opět domácí, konkrétně po akci Kovaříka zakončoval Tomáš Chorý!

Plzeňští fotbalisté slaví postup do Evropské ligy, hosté si zahrají na jaře osmifinále Ligy mistrů.

90+4

90+4
    Hruška s rozehrávkou vůbec nepospíchá.

90+4
    Hosté se ještě jednou dostali k zakončení, ale Patrik Schick pálil mimo.

90+3
    Hosté přišli o míč, ale domácím se rychlý protiútok nakonec nepovedl.

90+2
    Po druhém faulu v krátkém sledu vidí Luca Pellegrini druhou žlutou kartu a rázem i červenou. Hostující obránce přitom byl na hrací ploše jen třináct minut.
    90+2. Červená karta po 2. žluté

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Luca Pellegrini (AS Řím).

90+1
    Milan Petržela nyní možná trochu zbrkle zkoušel střílet z dálky, ale branku výrazně minul.

90
    Hlavní sudí nastavuje ve druhé půli čtyři minuty.

90
    Domácí i v poslední minutě jsou u balónu a snaží se s ním dostat co nejblíže hostujíc brance.