Plzeň – AS Řím 2:4 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:4 (2:2)
AS Řím
Středa 12.12.2018, 12:00 • Stadion v Luční ulici, Plzeň • UEFA Youth League • Skupina G

To je ode mě pro dnešek ze stadionu v Luční ulici vše, s přáním hezkého zbytku středečního dne se s Vámi loučím a u dalších zápasů se opět budu těšit, na shledanou. (13:59:14)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 20:20.

Je dobojováno a jak už to ve sportu bývá, tak na jedné straně ohromná radost, která musí být slyšet až na plzeňsko náměstí, tak na domácí straně velký smutek. Český zástupce rozhodně žádnou ostudu v evropské konkurenci neudělal, ba naopak. Dnes byli hosté spíše šťastnějším mužstvem, přeci jen domácí si v prvním poločase daly dva vlastní góly, ale na to už se historie ptát nebude.

90+5

90+5
    Míč ve středu hřiště, hlavní rozhodčí ze Slovenska co nevidět odpísiá konec utkání.

90+4
    Domácí se ještě snaží, ale v celém druhém poločase domácí pálí slepými náboji.

90+3
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto, do jarní fáze UEFA Youth League se podívají hráči AS Řím. ALESSIO RICARDI měl v pokutovém území hodně místa i času ke střele, nakonec vystřelil pod břevno a Mařík byl bez šance.

90+2
    Moc těžká přihrávka na Pavla Hezoučkého, ten už míč na hrací ploše nestihl.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví ve druhém poločase pět minut.

90
    Střídání v týmu AS Řím: ze hřiště odchází D'Orazio, přichází Coccia.

89
    Hostující Trasciani se svíjí na zemi, jako by mu měla každouz vteřinou noha upadnout.

88
    Šimon Gabriel se dostal k hlavičce v pokutové území, ta ovšem neměla gólové parametry.

87
    Čas se domácí pomalu krátí, něco málo přes pět minut na dvě branky a ještě v deseti hráčíčh.

85
    Jakub Selnar obdržel žlutou kartu a jelikož to byla druhá, domácí hráč musí předčasně do sprch.

84
    Kryštof Krátký nastřelil ruku hráče AS v pokutovéj území, penalta se napíská.

83
    Žlutou kartu dostává Hezoučký (FC Viktoria Plzeň).

82
    Greco šel ven z brány a včasným vyboxováním pomohl svému týmu.

82
    Ten si domácí po teči jednoho z hostů zopakují.

Jakub Štěrba

Branky: 34. Krátký, 40. Míka – 30. Míka (vla.), 42. Gabriel (vla.), 48. Ricardi, 90+3. Ricardi

Karty:   38. Pihrt (PLZ), 57. Žilák (PLZ), 75. Selnar (PLZ), 83. Hezoučký (PLZ) – 39. Marcucci (ASR), 76. Cargnelutti (ASR)   85. Selnar (PLZ)

FC Viktoria Plzeň: Mařík – Žilák, Míka (C), Gabriel, Svoboda – Uzlík (61. Kraml), Šulc, Pek (78. Hranáč) – Selnar, Arzberger (26. Krátký), Pihrt (78. Hezoučký)
    Náhradníci: Novák – Plecitý, Krátký, Kraml, Hezoučký, Ruda, Hranáč

AS Řím: S. Greco – Semararo, Trasciani, Cargnelutti, Parodi – Pezzela, Marcucci (C), Riccardi – J. F. Greco (81. Chierico), Bucri (49. Cangiano), D'Orazio (90. Coccia)
    Náhradníci: Zamarion – Cangiano, Coccia, Santese, Chierico, Simonetti, Bamba

Rozhodčí: Filip Glova – Peter Kováč, Adam Jekkel (Všichni SVK)