Olomouc – Havířov 0:5 (kon.)
HC Olomouc
0:5 (0:1, 0:0, 0:4 - N 1:0)
AZ Havířov
Úterý 15.01.2019, 17:30 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Příjemný úterní večer z olomoucké plecharény. Dnes máme na programu dohrávku 5. kola bojů o umístění v extralize juniorů, konkrétně střetnutí mezi HC Olomouc a AZ Residomo Havířov.

HC Olomouc – 20. místo (48 bodů)
    (4.místo ve skupině C – 35b)
    Hanáci letos zažili poměrně vydařenou základní část soutěže a postup do play-off jim utekl jen o jedinou příčku. Přesto utekl a Kohouti tak musejí bojovat o konečné umístění na 13. – 24. místě. Tam si zatím vedou střídmě, a ačkoliv Jihlavu i Žďár nad Sázavou stále drží pod sebou, patří jim až dvacáté místo. Na devatenácté Kladno ztrácejí už sedm bodů. Poslední víkend měli Olomoučtí hodně náročný, sehráli utkání s prvním a třetím týmem tabulky o 13. místo a vybojovali bod za prohru v nastavení s Piráty. Dnes si tak budou chtít Kohouti spravit chuť na soupeři, který je jim v tabulce mnohem blíže.

AZ Residomo Havířov – 18. místo (56 bodů)
    (5.místo ve skupině D – 37b)
    Havířov zakončil základní část ve své skupině na pátém místě se ztrátou pouhých dvou bodů na pozice zajišťující postup do play-off. Vstup do nadstavby ovšem slezskému celku příliš nevyšel a na úvodní vítězství musel čekat až do pátého zápasu, kdy se radovali na ledě Havlíčkova Brodu. Pramalou útěchou jim mohl být bod proti Přerovu z bonusového prodloužení. Ono vítězství ale Havířov nakoplo a od té doby až dodnes vždy bodoval. Proti Hradci Králové to byl jen bod z prohry v prodloužení, ale poté následovala vítězství nad Žďárem nad Sázavou, Jihlavou, Karlovými Vary i Chomutovem, který v posledním zápase porazili 3:1 a připsali si i bod v prodloužení.

Úspěšnost brankářů:
    Vojtěch Mokrý (OLO) – 91,79 % (7 zápasů)
    Marek Hasala (OLO) – 89,24 % (4 zápasy)
    Jiří Matoušek (HAV) – 89,47 % (10 zápasů)
    Marek Štipčák (HAV) – 94,44 % (2 zápasy)

Podaří se Kohoutům zastavit rozjetý Havířov, nebo hosté vyloupí také plecharénu? Utkání začíná v 17:30.

HC Olomouc: Hasala (Hořejší) – Bahounek (A), Mader, Klesla, Hlaváč, Vosátko, Rutar, Pírek, Dajčar – Kalač (C), Handl, Matiaško, Štefka, Tomajko, Mácha, Kořenek, Štědrý, Podlaha (A), Rosecký.

AZ RESIDOMO Havířov: Matoušek (Štipčák) – Topolanský, Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Koubelek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula (A), Juhász, Pawliczek (C), Mastič, Kylnar, Bochnak, Tomeček, Dufek.

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Keprlík.

00:01

00:21
    Havířov vybojoval puk za brankou domácích, ale Kohouti soupeře nepouští ke střele.

00:29
    Štefka hledal před brankou přihrávkou Matiaška, ten jeho nabídku tečoval těsně mimo branku!

00:47
    Vyhození Havířova končí na zakázaném uvolnění.

01:04
    Další vyhození už dojel jako první Bochnak, ale Hanáci ho rychle obrali o puk.

01:21
    Bochnak se dral za brejkem, ale na poslední chvíli ho zastavil zahákováním Matěj Kořenek (OLO), který si musí odpykat dvouminutový trest.

01:35
    Pavelek namazal přímo na hůl domácího útočníka, kterému ale puk utekl. Kohouti nicméně aspoň posunuli hru do středního pásma.

02:11
    Pindel drží puk za svou brankou.

02:31
    Podlaha dobře napadal a vyslal i Kalače do útoku. Ten pošetřil několik vteřin v útočném pásmu.

03:14
    Pawliczek ztratil puk a Kalač s Maderem mohli jet do přečíslení! První jmenovaný vzal akci na sebe a prověřil Matouškův beton. Dorážet ještě mohl Mader, ale promáchl.

04:10
    Handl se natahoval po brejku, ale hostující hráč mu v poslední chvíli vypíchl puk.

04:39
    Štefka si nahodil puk, ale Matoušek ho před ním odehrál.

04:46
    Na druhé straně Mastič zkoušel tečovat puk mezi betony Hasaly, ale místo tam nenašel.

05:09
    Útok Havířova zastavuje postavení mimo hru.

05:18
    Bambula se obtočil kolem branky a zkoušel zasunout podél bližší tyče. Pawliczek po něm dorážel jako o život, ale domácí brankář odolal.

05:44
    Dajčarovu přihrávku Kalač sklepl do útočného pásma a Mácha vyráží bojovat o puk.

06:10
    Hosté vyhazují do středního pásma. Dajčar se musí vracet pro puk.

06:55
    Pírek vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale hosté dobře napadají a Olomouc se nedokáže dostat k brance.

07:23
    Hosté vyvezli puk do středního pásma, ale tam o něj ihned přišli.

07:52
    Rutarovu rozehrávku sklepl Pawliczek přímo na domácího brankáře. Ten ale bez potíží rozehrál na druhou stranu.

08:23
    Bambula se snažil protáhnout kolem domácího obránce, ale ztratil rovnováhu i puk.

08:42
    Kořenek se snažil tečovat před brankou, ale puk zamířil mimo tři tyče.

09:08
    Bochnak neprošel přes Vosátka. Domácí mají klid na rozehrávku.

09:30
    Další pokus Havířovských o rozehrávku končí zakázaným uvolněním hostujícího celku.

09:40
    Juhász na dvakrát vybojoval puk v obranném pásmu. Havířov může rozehrát.

10:09
    Hosté v útočném pásmu ztratili puk, ale také domácí akci zastavuje nepřesná přihrávka.

10:37
    Olomouc se nicméně dostala do útočného pásma a bojuje o puk u mantinelu.

10:56
    Domácí se dostali do postavení mimo hru a musejí vyklidit útočné pásmo.

11:18
    Štefka rozehrál jen na Pindela, který ovšem neměl komu nahrát a pouze vrátil puk za branku Hasaly.

11:40
    Střela Bochnaka z levého kruhu končí v lapačce domácího brankáře.

11:50
    Podlaha zachytil prudkou přihrávku od svých obránců, ale neprošel přes obránce hostů.

12:12
    Štefka prověřil Matouška svižnou střelou z pravé strany.

12:29
    Zdeněk si rychlou kličkou na osu udělal prostor ke střele, ale zamířil příliš vlevo.

13:02
    Přihrávka na Kylnara postrádala přesnost a po zakázaném uvolnění se hra přestěhuje před Matouška.

13:19
    Bochnak se snažil protlačit mezi kruhy, ale domácí obrana ho nepustila.

14:07
    Matoušek rozehrál jen na domácí hole. Kohouti vracejí puk za branku.

14:20
    Hosté si zahrají další početní výhodu. David Rosecký (OLO) si odpyká dvě minuty za napadení.

14:30
    Ševěček dostal křižmou nahrávku, ale přihrávku zpracovával příliš dlouho a domácí obránci puk poslali k mantinelu.

14:41
    Havířov právě vstřelil branku!
    Hosté otevírají skóre dnešního zápasu, poté co přesilovou hru zužitkoval DOMINIK PAWLICZEK. Asistence: David Zdeněk.

15:37
    Pírkova přihrávka se odrazila o brusle hostujícího hráče až za Matouškovu branku.

15:58
    I napodruhé hosté zkomplikovali Pírkovi rozehrávku a srazili ji mimo jejího adresáta.

16:01
    Přesilovku si vyzkoušejí i Kohouti. Dvě minuty za vysokou hůl si odpyká Maxim Mastič (HAV).

16:33
    Kalačovi utekl puk a tak se snažil zachránit situaci rybičkou. Do puku ale udeřil příliš razantně a poslal ho až ke své brance.

17:03
    Matoušek se rozhodl pomoci svému týmu a posílá puk přes všechny čáry.

17:19
    Další snahu Olomouckých vrátit se do útočného pásma zastavuje postavení mimo hru.

17:30
    Kořenek se protáhl kolem obrany a zkusil překvapit Matouška bekhendovou střelou. Hostující brankář drží puk na své hrudi.

17:37
    Pawliczek se dostal za obranu domácích a prověřil Hasalu naopak forhendovou střelou. I domácí brankář obstál.

18:07
    Bochnakovu střelu z mezikruží zblokoval jeden z olomouckých obránců a puk lehce zaplul do Hasalovy lapačky.

18:40
    Přihrávka na Dajčara nebyla přesná a hosté na chvíli zbrzdili domácí rozehrávku.

19:11
    Béreš se protáhl do útočného pásma, ale tam ho odstavil od puku Rutar.

19:45
    Vosátkova střela neprošla až na branku.

19:53
    Hned po buly v útočném pásmu zkoušel střílet Tomajko, ale ani jeho pokus neprošel na Matouška.

20:00

První třetina nabídla svižný hokej nahoru a dolů, je vidět, že oba týmy jsou odhodlané zabojovat o každý bod. Po první třetině ale k těm 3 ze základní hrací doby má blíže Havířov, který se v patnácté minutě ujal vedení zásluhou branky Dominika Pawliczka. Domácí poté měli ještě několik šancí na vyrovnání včetně přesilové hry, ale jejich úsilí jim zatím ovoce v podobě branky nepřineslo. Uvidíme, co přinese druhá třetina.

Druhá třetina začne přibližně v 18:15.

20:01

20:19
    Podlaha vystřelil ze středního pásma. Matoušek ukryl jeho střelu do lapačky.

20:31
    Bochnakovu střelu vytěsnil Hasala ramenem.

20:52
    Kořenek se snažil natlačit kolem obránce do branky, ale puk mu utekl.

21:06
    Nakonec se dostal ke střele z mezikruží, která však směřovala mimo branku.

21:30
    Také Vosátkův pokus končí na zadním mantinelu.

22:08
    Handl v útočném pásmu ztratil puk a Juhász, který se ho zmocnil, se prokličkoval až mezi kruhy. Jeho ránu ukrytou za změtí hráčů Hasala dokázal zastavit vyrážečkou.

22:35
    Podlaha dostal přihrávku přímo před branku, ale Matoušek jeho pokus dokázal vyrazit!

23:18
    Bambula se pokoušel v pádu posunout puk před branku, ale minul kotouč.

23:49
    Pawliczek dostal přihrávku na brusle a puku se zmocnil Hlaváč. Toho ovšem vzápětí přišpendlil na mantinel jeden z hostů.

24:31
    Olomoučtí obránci se nedomluvili, kdo přebere přihrávku z obrany, a puk končí až za brankou Matouška. Píská se zakázané uvolnění.

24:38
    Bahounek si zahrál na brankáře a chytil před brankou puk, který mířil na Hasalu.

25:05
    Juhász z pravé strany minul branku.

25:23
    Dajčar neprošel přes soupeřovu obranu, ale Zdeněk neměl rychlost a tak pouze vrátil puk za branku domácích.

25:39
    Štefka si na vrcholu kruhu stáhl puk od nohy a vyslal na Matouška prudkou střelu. Tomu se o chvíli dříve uvolnil výhled, takže neměl potíže puk zastavit.

26:15
    Hlaváč nastřelil jen nohy bránícího hráče.

26:33
    O chvíli později rozehrával od své branky, a i když jeho přihrávka nenašla žádného ze spoluhráčů, skončila u Matouška, který musel zasahovat.

27:03
    U domácí branky teď bylo řádně dusno a situace možná ještě není úplně zažehnaná. Olomouc totiž bude hrát v oslabení, jelikož si Marek Hasala (OLO) bude muset odpykat dvouminutový trest za zdržování hry. Ten za něj podstoupí David Štefka.

27:48
    Ševěčekovu střelu srazil Hasala na zadní mantinel.

28:04
    Matiaško se dostal až ke střele, ale tu hostující hráči srazili do ochranné sítě.

28:20
    Bochnakova prudká střela rozvlnila boční síť, ale chybělo opravdu málo, aby puk zamířil do šibenice.

29:04
    Pawliczekova střela zamířila jen do bránícího hráče. O moc lépe si nevedl ani Zdeněk, který jen o chvíli později vystřelil mimo tři tyče.

29:40
    Také Dufek nastřelil jen zadní mantinel.

30:02
    Matiaško se hnal za vyhozeným pukem a tak Matoušek raději pomohl svým obráncům s rozehrávkou.

30:42
    Rutar si obhodil hráče, ale puk si poslal příliš daleko a ten končí na holi Ševěčeka.

31:07
    Juhász se protlačil kolem domácího obránce před branku, ale než stihl zakončit, fantasticky zasáhl Hasala a puk mu vypíchl.

31:55
    Bambulova přihrávka byla nepřesná a byl z toho brejk pro Kalače! Hostující obrana ale zabrala a ujíždějícího hráče dohnala než stačil zakončit.

32:22
    Tomajkovy přihrávka o mantinel byla příliš prudká a končí zakázaným uvolněním Kohoutů.

32:51
    Mader přihrál jen na hůl soupeře, ale Kohouti mají puk opět pod kontrolou.

33:23
    Handl odevzdal puk do útočného pásma a domácí letka odchází střídat.

33:45
    Bambula v pádu přihrál na hůl Dufka, ale ten se ke střele nedostal.

33:51
    Kohouti si zahrají přesilovku. Dvě minuty za držení hole si odpyká Jan Bambula (HAV).

34:15
    Havířov vyhazuje až k Hasalovi.

34:40
    Hlaváč se protáhl kolem branky soupeře a servíroval puk mezi kruhy na Kořenka tak překvapivě, že to ani sám hráč nečekal.

34:53
    Matiaškův pokus hosté srazili do ochranné sítě.

35:08
    Máchovi u mantinelu přeskočil puk hokejku. Domácí tak musejí začít od znovu.

35:27
    Dajčar dostával nabito na střelu z první, ale v poslední chvíli si to rozmyslel a pouze uklidil puk za branku soupeře.

35:31
    Síly na ledě se na dvacet vteřin vyrovnají. Dvě minuty za hákování si odpyká David Kalač (OLO).

35:55
    Kořenek si najížděl pro přihrávku do brejku, ale puk před ním zastavil poslední obránce hostů.

36:40
    Bahounek vystihl přihrávku a i když se Máchovi nepodařilo vyhodit, dostal se na puk nakonec sám Bahounek, který ho poslal přes všechny čáry.

37:17
    Rutar zabojoval o puk u mantinelu, ale vyhodit se mu nepodařilo.

37:33
    Juhász z mezikruží nastřelil obě tyče, ale puk se odrazil ven z branky!

37:50
    Kalač byl ve dvou obrovských šancích! Nejprve mířil do prázdné branky, ale byl už z velkého úhlu a minul, poté se mu příhodně odrazil puk mezi kruhy, ale on si jej pohodil příliš daleko a nedosáhl na zakončení kolem betonu Matouška.

38:05
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Dajčar – 2 min., podrážení).

38:28
    Zdeněk si sjížděl pro přihrávku mezi kruhy, ale puk se odrazil o hůl jednoho z domácích a zamířil ven z útočného pásma.

39:06
    Přihrávku Ševěčeka stihl Zdeněk na poslední chvíli. Havířov se drží v útočném pásmu.

39:12
    Teď už ale Kohouti vyhazují puk.

39:46
    Pindel se snažil prosmýknout mezi kruhy, ale domácí obrana ho nepustila.

40:00

Ve druhé třetině se tak skóre neměnilo, ačkoliv hra opět nabídla několik zajímavých šancí a nejvíce a největší z nich si připsal na konto nepochybně David Kalač, který ujížděl do brejku, dostal nabídku před prázdnou branku a prokázal také výbornou orientaci před brankou soupeře. Vždy mu však chyběl kousek štěstí v zakončení, o čemž by si mohl směle vyprávět s Lukášem Juhászem, jenž poslal puk od tyčky k tyčce, ale ne do sítě.

Třetí třetina začne přibližně v 19:02.

40:01

40:16
    Hlaváč posílá puk až za branku hostů. Podle rozhodčích to ale zakázané uvolnění nebylo, jeden z Havířovských zřejmě mohl hrát puk.

40:56
    Bochnakovi utekla klička a tak se musí pro puk vracet ke své brance.

41:27
    Kořenek svezl puk k brance a nabídl ho volnému Kalačovi! Ten se rozhodl situaci ještě vyšperkovat a hledal přihrávkou Kořenka, ale ten už byl jinde.

42:15
    Mader tečoval puk jen na hůl soupeře.

42:31
    Napodruhé olomoucký obránce hledal Handla, ale ten byl dobře hlídaný a o puk ihned přišel.

42:45
    Bambulovu střelu zastavil Hasala vyrážečkou.

43:03
    Bambula poslal zpoza branky přesnou přihrávku DOMINIKU PAWLICZKOVI, který z mezikruží propálil Hasalu pod lapačkou. Asistence: Jan Bambula.

43:33
    Kalač o mantinel vyhazuje puk až na zakázané uvolnění.

43:57
    Kořenek z vrcholu levého kruhu nastřelil jen bránícího hráče.

44:27
    Bambulova povedená střela zápěstím končí v lapačce Hasaly.

44:45
    Matiaško nezpracoval Bahounkovu prudkou přihrávku.

44:59
    Olomouc ale dál bojuje o puk v útočném pásmu.

45:16
    Zdeněk má klid na rozehrávku.

45:28
    Ke střele se dostal Pavelek, ale jeho pokus skončil hodně daleko od branky.

45:54
    Hosté v nouzi vyhazují jen na zakázané uvolnění.

46:15
    Kořenek dostal přihrávku před branku, ale místo mezi Matouškovými betony nenašel!

46:44
    Další nabídku dostal Kořenek na brusle a než si puk stačil srovnat, hosté ho od něj odstavili.

46:56
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za pozdní dohrání si odpyká Lukáš Pírek (OLO).

47:18
    Zdeněk nastřelil pouze Matiaška, který se na třikrát pokusil neúspěšně dostat puk pryč z obranného pásma. Potom mu ale přispěchali spoluhráči na pomoc a puk končí u Matouška.

47:55
    Pawliczkovi střela nesedla a končí v rohu kluziště.

48:00
    Hned vzápětí hosté přesilovou hru využívají, když se z těžkého úhlu trefil DAVID ZDENĚK. Asistence: Dominik Pawliczek.

48:45
    Mácha si sjel mezi kruhy a poslal na Matouška prudkou střelu. Ten ale předvedl jak mrštnou má lapačku.

48:52
    Tomajkovu přihrávku na beka zachytil jeden z hostů a Havířov otáčí hru.

49:15
    Handlova střela od mantinelu na branku neprošla.

49:33
    Havířov vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

49:54
    Podlaha aktivně napadá a jednoho z hostů poslal k ledu. Olomouc tak vybojovala puk.

50:10
    Krom toho Hanáci vybojovali i přesilovou. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Vojtěch Ševěček (HAV).

50:32
    Hostům se daří udeřit i při vlastním oslabení. JAN BAMBULA ujel všem soupeřům, protlačil se před branku a zakončil střelou na bližší šibenici. Asistence: Vojtěch Pindel, David Zdeněk.

50:50
    Handl si udělal prostor mezi kruhy, ale zamířil jen mimo branku.

51:31
    Olomouc se tlačí do branky, ale Matoušek úspěšně drží puk před brankovou čárou.

52:07
    Mader zavezl puk do útočného pásma a snažil se ho poslat na Štědrého, který mířil k brance. Ten ale na puk nedosáhl a Matoušek ho ukryl pod lapačkou.

52:31
    Zdeněk posílá puk do hlediště. Vhazovat se bude na hranici obranného pásma Olomouce.

52:44
    Štefka nezpracoval těžkou přihrávku vzduchem a puk končí v rohu kluziště.

53:16
    Další střelu olomouckých zblokovala obrana hostů.

53:32
    Hanáci šli do přečíslení dvou proti jednomu, ale i Štefkův pokus zblokoval hostující obránce.

54:03
    Koubkova střela zamířila jen mimo branku.

54:14
    Rosecký si obhodil soupeře, ale k puku se dříve dostal jiný hráč Havířova.

55:03
    Handl se protlačil do útočného pásma, ale tam ho soupeři zdvojili a připravili o puk.

55:23
    Puk letí až k Hasalovi. Zakázané uvolnění to ale nebude.

55:40
    Kalač dostal přihrávku před branku, ale puk mu šel příliš na brusle a jeho střela z první tak postrádala razanci i přesnost.

56:18
    Štefka se prokličkoval až k brance soupeře, ale u poslední kličky poslal puk do brusle bránícího hráče.

56:52
    Pawliczek vypíchl puk domácímu obránci, ale ten mu přizvedl hůl a puk vybojoval zpět.

57:32
    Bochnakovu střelu z otočky vykopl Hasala pravým betonem.

57:54
    Uhlíř posílá puk za branku soupeře a odchází střídat.

58:31
    Rutar poslal na Matouška dělovku od modré, hostující brankář je stále bezchybný.

58:35
    Další Rutarovu ránu vykopl Matoušek betonem.

58:59
    Štefka u mantinelu vybojoval puk, ale okamžitě u něj byli tři soupeři, kteří si puk vzali zpátky.

59:30
    Bambula se protáhl kolem obránce a zkoušel přihrávat před branku, ale nepřihrál přesně.

59:31
    Na hřišti se strhla potyčka mezi Roseckým a Pawliczkem. Těžko říct, jak by to dopadlo, kdyby se do toho nepřimotal rozhodčí, který spíše než havířovský hráč povalil Roseckého na led.

59:31
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rutar – 2 min., hákování).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rosecký – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).
    Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Pawliczek – 5 min., hrubost + osobní trest do konce utkání, hrubost).

59:40
    Bochnak zkusil překvapit Hasalu z úhlu. Domácí brankář byl dobře přitisknutý na bližší tyči.

59:49
    Zdeňkovo nahození od modré minulo branku a o mantinel se odrazilo zpět před ni. Hasala puk ukryl pod lapačku.

59:56
    DAVID ZDENĚK si svezl puk na vrchol levého kruhu a přesnou střelou vymetl vzdálenější roh Hasalovy branky. Asistence: Lukáš Juhász, Ernest Bochnak.

Po šedesáti minutách jsou tak navzdory vyrovnanému průběhu jednoznačným vítězem hosté, kteří poslední třetinu zpečetili hned čtyřmi brankami. Nejprve přidal druhý přesný zásah Dominik Pawliczek, po něm se trefili ještě Jan Bambula a dvakrát David Zdeněk. Oproti tomu domácí dnes recept na brankáře Matouška nenašli.

Za okamžik oba týmy svědou ještě souboj o bonusový bod.

60:01

60:14
    Bambula nabral rychlost a vřítil se do útočného pásma, ale o hůl Rutara poslal puk jen do ochranné sítě.

60:20
    Podlaha vyhazuje puk podél mantinelu. Na kotouči ale zůstávají hosté.

60:44
    Ševěček nastřelil jen bránícího hráče.

60:57
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hanáci se dnes mohou teda radovat alespoň z bodu, když Podlaha našel před branku najíždějícího TOBIÁŠE HANDLA, který puk pouze tečoval nad ruku brankáře Matouška. Asistence: Josef Podlaha, Matúš Hlaváč.

Dnešní utkání sledovalo 39 diváků.

Dnes si tak odnáší oba týmy alespoň nějaký bod. Havířov bere všechny tři za vítězství 5:0 v základní hrací době, ale Hanáci si vystřelili aspoň čtvrtý bod po rychlé akci z prodloužení, kterou zakončil Tobiáš Handl.

Ode mě je to pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a děkuju Vám za pozornost. Budu se těšit zase někdy příště u online přenosů z olomoucké plecharény. Na viděnou! (19:44:42)

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 61. Handl (Podlaha, Hlaváč) – 15. Pawliczek (Zdeněk), 44. Pawliczek (Bambula), 48. Zdeněk (Pawliczek), 51. Bambula (Pindel, Zdeněk), 60. Zdeněk (Juhász, Bochnak)

AZ Havířov: Matoušek (Štipčák) – Topolanský, Zdeněk, Uhlíř, Pavelek, Koubelek, Ševěček, Thiel – Béreš, Pindel, Bambula (A), Juhász, Pawliczek (C), Mastič, Kylnar, Bochnak, Tomeček, Dufek.

Rozhodčí: Maršálek – Urubčík, Keprlík