NY Islanders – Vegas 2:3 (kon.) | Chicago – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Calgary – Philadelphia 6:5 (po pr.)
Anaheim – Dallas 6:3 (kon.)
Anaheim Ducks
6:3 (1:0, 1:3, 4:0)
Dallas Stars
Čtvrtek 13.12.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • NHL

Domácí celek vedl po první třetině o jednu branku, ve druhé třetině otočil třemi góly Dallas a vedl 3:1. Pak dva góly vstřelil Ondřej Kaše, vyrovnal na 3:3, navíc si připsal historicky první hattrick v NHL. Rozhodující branku vstřelil Brandon Montour. Pak se ještě trefili Jakob Silfverberg a Hampus Lindholm.

Ve velmi dramatickém zápase vede body Anaheim Ducks za výhru 6:3. (06:46:05)

Anaheim právě vstřelil branku!
    Přes celé kluziště do prázdné branky poslal kotouč aktivně hrající HAMPUS LINDHOLM. Asistence: Brandon Montour.

59:20
    Podle všeho domácí celek tento zápas vyhraje.

59:00
    Gavin Bayreuther rozehrává od své branky, to už probíhá poslední minuta hry.

58:42
    Nick Ritchie se ke střele nedostal, jeho rána byla zblokovaná.

58:12
    John Gibson nyní podržel své spoluhráče, nataženou rukou u tyčky dokázal zasáhnout.

58:00
    Stars mají velké problémy s usazením se v útočném pásmu.

57:32
    Devin Shore rychle rozehrává od své branky.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí jsou blízko k výhře.

56:35
    Další zakázané uvolnění.

56:12
    Daniel Sprong se málem dostal do brejku proti prázdné brance, puk ale nezpracoval.

55:59
    Pontus Åberg přes celé kluziště pálil nepřesně, jen to zahučelo tribunami. Icing.

55:45
    Hosté hraji bez brankáře, zkouší to v šesti.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:20
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku Ducks, John Gibson musí být pozorný.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 7. O. Kaše (Åberg), 37. O. Kaše (Getzlaf), 51. O. Kaše (Henrique, Montour), 53. Montour (Getzlaf), 54. Silfverberg (Cogliano, Montour), 60. H. Lindholm (Montour) – 27. Heiskanen (Spezza, Lindell), 29. Comeau (D. Shore, Dickinson), 32. Radulov (Fedun, D. Shore)

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Ja. Larsson, Manson, Mahura, Dotchin – Åberg, Getzlaf, O. Kaše – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Street, Rowney, Sherwood.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ničuškin, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hanzal, Spezza – D. Shore, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau.

Rozhodčí: Nicholson, Pollock – Cameron, Gawryletz

Diváci: 16 810