Akhisarspor – Standard 0:0 (kon.) | Besiktas – Malmö 0:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Jablonec 0:1 (kon.)
Genk – Sarpsborg 4:0 (kon.) | Lazio – Frankfurt 1:2 (kon.) | Marseille – Apollon Limassol 1:3 (kon.)
Fehérvár – Chelsea 2:2 (kon.) | PAOK – BATE 1:3 (kon.) | Rapid – Rangers 1:0 (kon.)
Sevilla – FK Krasnodar 3:0 (kon.) | Villarreal – Spartak 2:0 (kon.) | Rennes – Astana 2:0 (kon.)
Larnaka – Leverkusen 1:5 (kon.) | Arsenal – Karabach 1:0 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Anderlecht 0:0 (kon.) | Dudelange – Real Betis 0:0 (kon.) | Kodaň – Bordeaux 0:1 (kon.)
Ludogorec – Curych 1:1 (kon.) | Olympiakos – AC Milán 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Rosenborg 1:1 (kon.)
Slavia – Zenit 2:0 (kon.) | Sporting – Vorskla Poltava 3:0 (kon.) | Trnava – Fenerbahce 1:0 (kon.)
Arsenal FC
1:0 (1:0)
FK Karabach
Čtvrtek 13.12.2018, 21:00 • Emirates Stadium, Londýn • Evropská liga • Skupina E

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše, přeji hezký zbytek čtvrtečního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (22:57:34)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 5:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:10.

Je to tak. Poslední zápas ve skupině E Evropské ligy je minulostí. Domácí Arsenal udržel své vedení z prvního poločasu a dokráčel tak k další výhře. Do jarních vyřazovacích bojů této prestižní evropské soutěže tak postupuje z prvního místa. Hosté končí naopak poslední a do bojů v EL už rozhodně nezasáhnou a dnešním duelem se tak na evropské scéně rozloučili.

90+5

90+5
    Tak ještě střela domácích, která byla zastavena obranou Karabachu a už to vypadá, že se opravdu nic nestane a zápas bude minulostí.

90+4
    Domácí operují na polovině Karabachu a už to vypadá, že se příliš nikam neženou. Vybídli tak hosty k útočné akci, která skončila velmi rychle na obraně londýnského týmu.

90+3
    Zech Medley táhl akci středem hřiště, ale dále před hostující branku se s míčem nedostal. A jdeme pomalu do poslední nastavené minuty zápasu.

90+2
    Alnaní poslal míč do pokutového území, nikdo z jeho spoluhráčů však na něj nedosáhl. Hosté tak mají odkop od své branky.

90+1
    V další šanci se zase zjevili domácí hráči, jejichž pokus byl sražen za zadní čáru. Arsenal tak má k dispozici další rohový kop.

90
    Hlavní sudí nastaví nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase ještě čtyři minuty navíc.

90
    Nakonec je v pořádku a hra pokračuje dále.

89
    Hostující brankář se však zřejmě při zákroku zranil a s bolestivou grimasou se ocitl v nefotbalové pozici na zemi. Už k němu spěchají lékaři a bude následovat jeho ošetření.
    89. Saka ve velké šanci trefil jen připraveného brankáře hostů

89
    Obrovská šance Arsenalu. Saka dostal přihrávku na levou stranu a levačkou pak vypálil, ovšem trefil pouze hostujícího brankáře, jenž tak zapisuje další zákrok!

88
    Abdullajev obral soupeře o míč, dostal se s ním k velkému vápnu, kde hledal centrem Guerriera, tomu ale balon prošel jen mezi nohama a rázem je tak šance Karabachu u konce.

87
    Další nepřesná střela na straně Karabachu a u míče tak jsou opět domácí hráči. V závěru utkání se tak znovu budou snažit přidat pojistku.

86
    Edward Nketiah spěchal za míčem na pravé straně, nakonec se ke střele před brankou hostů nedostal a Arsenal tak balon ztrácí.

85
    Domácí zahrávali akci z vlastní poloviny, dlouho se nemohli dostat na polovinu Karabachu. Poté se to podařilo, jejich střela na branku hostů už méně.