Akhisarspor – Standard 0:0 (kon.) | Besiktas – Malmö 0:1 (kon.) | Dynamo Kyjev – Jablonec 0:1 (kon.)
Genk – Sarpsborg 4:0 (kon.) | Lazio – Frankfurt 1:2 (kon.) | Marseille – Apollon Limassol 1:3 (kon.)
Fehérvár – Chelsea 2:2 (kon.) | PAOK – BATE 1:3 (kon.) | Rapid – Rangers 1:0 (kon.)
Sevilla – FK Krasnodar 3:0 (kon.) | Villarreal – Spartak 2:0 (kon.) | Rennes – Astana 2:0 (kon.)
Larnaka – Leverkusen 1:5 (kon.) | Arsenal – Karabach 1:0 (kon.) | Celtic – Salzburg 1:2 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Anderlecht 0:0 (kon.) | Dudelange – Real Betis 0:0 (kon.) | Kodaň – Bordeaux 0:1 (kon.)
Ludogorec – Curych 1:1 (kon.) | Olympiakos – AC Milán 3:1 (kon.) | RB Lipsko – Rosenborg 1:1 (kon.)
Slavia – Zenit 2:0 (kon.) | Sporting – Vorskla Poltava 3:0 (kon.) | Trnava – Fenerbahce 1:0 (kon.)
Olympiakos Pireus
3:1 (0:0)
AC Milán
Čtvrtek 13.12.2018, 21:00 • Georgios Karaiskakis Stadium, Pireus • Evropská liga • Skupina F

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a přeji dobrou noc. (23:02:30)

Fauly: 15:16

V neuvěřitelné drama se zvrtnul zápas mezi Olympiakosem a AC Milán. Italskému týmu stačila remíza nebo i prohra o gól na postup, ale nakonec prohrál 1:3 a končí už ve skupině. Olympiakos se naopak raduje z postupu do jarní části Evropské ligy. Po poločase bylo skóre 0:0 a nic nenasvědčovalo tomu, že by mělo přijít nějaké drama. Jenže ve druhé půli se v 60. minutě prosadil hlavou po rohovém kopu Pape Abou Cissé a zadělal na pořádné drama. V 69. minutě už vedli domácí 2:0, tentokrát si dal vlastní gól Cristián Zapata. Milánským se povedla rychlá odpověď, o dvě minuty později se prosadil znovu Cristián Zapata, tentokrát už se trefil do té správné brány. V 80. minutě rozhodčí nařídil dost kontroverzní penaltu pro Olympiakos po držení Abateho a Konstantinos Fortunis pokutový kop s přehledem proměnil. V závěru utkání si AC Milán vytvořil tlak, hrálo se nastavení dlouhé šest minut, ale italský tým už se neprosadil.

90+6

90+6
    Centr Abateho končí v rukavicích Josého Sá a zápas končí!

90+5
    S rozehrávkou se musí počkat, protože na hřiště vletěl druhý míč. A to se stalo v posledních minutách už asi potřetí.

90+5
    Ještě tu bude jedna standardní situace pro AC Milán. Do vápna znovu míří i Pepe Reina.

90+4
    Píská se ve prospěch Olympiakosu, byl tam nějaký faul. Tohle už vypadá pro řecký tým velice dobře.

90+3
    Dokonce i Reina už je ve vápně. Centr letěl právě na něj, ale španělský brankář se k hlavičce nedostal.

90+3
    Ke střele zpoza vápna se dostal Gonzalo Higuaín. Jeho rána byla tečovaná a skončila jen na boční síti.

90+2
    Franck Kessié udělal hrubku v rozehrávce a daroval tím znovu míč domácím.

90+1
    A domácí se zatím brání dobře, nyní jsou dokonce u míče.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    AC Milán se zatím nedaří ohrozit branku Olympiakosu. Jeho přihrávka končí jen v moci brankáře.

89
    Konečně se může pokračovat ve hře. Dodatečně dostává ještě žlutou kartu za faul na Bakayoka Miguel Ángel Guerrero.

88
    Na zemi zůstává sedět brankář José Sá a musí být ošetřen. Takže je hra samozřejmě přerušena.

87
    José Sá volný míč ve vápně sebral do svých rukou a rozhodně s rozehrávkou nebude spěchat.

86
    Rohový kop dolétl až k nohám Castilleja, ale domácí se i s trochou štěstí dokázali ubránit.