0:0 (0:0)
CD Leganés
Pátek 14.12.2018, 21:00 • Estadio Balaídos • Španělská LaLiga • 16. kolo

Držení míče: 80 % : 20 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 6:3. Rohy: 9:0. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 11:10. (22:52:22)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí bezbrankovou remízou, což je pro lépe hrající Celtu rozhodně málo. Domácí si ve druhém poločase vytvořili ještě větší tlak, jenomže ojedinělé šance neskončily v síti soupeře. Na druhé straně se Leganés snažilo vycházet ze zajištěné obrany, naopak se o útočné manévry staral Nasjrí, který s trochou štěstí mohl poslat svůj celek do vedení. Celta tak ukončila dvouzápasovou sérii bez ztráty bodu, naopak Leganés se opět o trochu odpoutal od sestupového pásma.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Iván Cuéllar (CD Leganés).

90+3
    Araujo oslovil na pravém křídle Méndeze, který ihned centroval do šestnáctky, kde po souboji s Aspasem zůstal na zemi ležet Omeruo, který zřejmě tahá cenné vteřinky.

90+2
    Celta zkoušela zaútočit po levém křídle, jenomže Juncá měl na práci s míčem příliš málo času. I přesto ho dokázal procedit na aktivního Sista.

90+1
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Júsuf Nasjrí, přichází Sabin Merino.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Celta stále naráží na připravenou obranu soupeře, naopak Leganés čeká na protiútoky.

88
    Naprosto neskutečný zákrok v podání Cuéllara! Sám před brankou se zjevil Méndez, který si mohl vybrat, kam míč umístí. Nakonec ale trefil pouze hostujícího brankáře.

87
    Střídající Ojeda zkoušel odcentrovat z pravé strany, přičemž se na padající bochánek vyhoupl Gumbau, jehož hlavička nakonec doplachtila vedle brány.

86
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Óscar Rodríguez, přichází Daniel Ojeda.

85
    Žlutou kartu dostává David Costas (Real Club Celta de Vigo).

83
    Mohl ale přijít trest v podobě inkasované branky pro Celtu, jenomže zakončující Nasjrí mířil skutečně hodně nad branku, Blanco bude vykopávat.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut, stále jsme neviděli žádnou přesnou trefu. Faktem je, že Leganés je poslední dobou hodně pasivní.

81
    Daleko z branky musel brankář Cuéllar, který nakonec dokázal vyboxovat míč kousek za pokutové území. Tam se ho okamžitě zmocnil volný Sisto.

80
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Guido Carrillo, přichází Javi Eraso.

79
    Bude se střídat, na zemi totiž zůstal ležet hostující Carrillo, který polehává dobrou minutu. Mezitím se za postranní čárou připravuje případný nahradník.