Dukla – Jičín 22:23 (kon.) | Plzeň – Frýdek-M. 30:29 (kon.)
22:23 (7:12)
O2xyworld HBC Jičín
Pátek 14.12.2018, 19:30Chance Extraliga mužů • 14. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera. (21:01:10)

Je dobojováno! Jičín si nechal v druhém poločase utéct pětibrankový náskok a musel podstoupit vypjatý závěr, který s obrovským štěstím ustál. Dukla se prezentovala v posledních minutách sympatickým výkonem, takže je zcela pochopitelné, že jsou hráči tohoto tradičního klubu neskutečně frustrováni.

Konec zápasu. (22:23)
    60
    Neskutečný závěr utkání! Jeden z hostujících hráčů zachytil přihrávku brankáře Dukly a v poslední vteřině dopravil míč do brány! (22:23)

60
    Horut trefuje při signalizované pasivitě břevno! (22:22)

Oddechový čas pro hosty. (22:22)
    60
    Je srovnáno! Hosté posílají na hrací plochu šestého hráče, který by měl odvrátit případnou remízu! (22:22)

59
    Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Bareš). (21:22)

59
    Hosté přišli při své kombinaci o míč a teď musí rychle zpátky, neboť Dukla rozhodně na nic čekat nebude. (21:22)
    58
    Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek). (21:22)
    58
    I přes obrovské problémy se podařilo hostům dostat míč na pivota, odkud následně přišla nechytatelná přízemní střela. (20:22)
    57
    Šůstek vyslal v pádu střelu proti směru pohybu brankáře soupeře! Obrovské drama vrcholí! (20:21)
    56
    Křístek se prezentoval jedovatou ránou ze střední spojky, která zapadla k pravé tyči hostující brány. (19:21)

55
    Oddechový čas pro domácí. (18:21)
    55
    Hostujícímu hráči se podařilo z pravého křídla přelobovat ochránce domácí svatyně! (18:21)

54
    Veverka zasahovat nemusel, jelikož pokus soupeře se mezi tři tyče nevešel. (18:20)
    54
    Horut odpovídá na gólovou sérii Dukly střelou z pádu, která skončila za zády domácího gólmana. (18:20)
    53
    Režnický docílil toho, že Duklu dělí jen jeden jediný gól od toho, aby srovnala! (18:19)
    52
    Domácí hráč vypálil na zadní tyč, kam se nestihl Veverka dostatečně rychle přesunout. (17:19)

Michal Hladký

HC Dukla Praha: Petržala, Zavázal – Blecha, Harabiš, Hlavatý, J. Kalík, Kastner, Klíma, Křístek, Patzel, Reichl, Režnický, Syřínek, Šimůnek, Špaček, Šůstek, Zelenka.
    O2xyworld HBC Jičín: Machalický, Veverka – Bareš, Dolejší, Bíšek, J. Drbohlav, Hlava, Horut, Kolc, Kostelecký, Kovařík, Krahulec, Kubík, Miľko, Šulc.

Rozhodčí: Frieser, Kavulič