Dukla – Jičín 22:23 (kon.) | Plzeň – Frýdek-M. 30:29 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
30:29 (14:15)
Pepino SKP Frýdek-Místek
Pátek 14.12.2018, 20:00 • Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň-Slovany • Chance Extraliga mužů • 14. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, na početnou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera, užijte si víkend. (21:36:16)

Plzeň se po tomto vítězství dostává do čela Strabag Rail extraligy! Je o bod před Karvinou, ta má ovšem o dva zápasy méně. Frýdek-Místek po výhře Jičína klesl na pátou pozici a přišel o sedmizápasovou sérii bez prohry.

Vyhrocený duel mezi Plzní a Frýdkem-Místkem nabídl třináct vyloučení, jednu červenou kartu a jedenáct sedmiček. Šťastnější nakonec byli Západočeši, kteří otočili stav duelu v úvodu druhé půle a poté až do konce drželi jednobrankový, maximálně dvoubrankový náskok. Hosté bojovali, ale srovnat už nedokázali a jejich zklamání je veliké. Souboj druhého se čtvrtým tak končí jednogólovým vítězstvím Plzně, které zařídil v poslední minutě svou střelou Jakub Šindelář.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:29 (14:15)
    Nejvíce branek: Douda 7/3, Stehlík 6, Šíra 6 – Kocich 10/5, Petrovský 6, Strack 3. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/3 – 7/6. Vyloučení: 7:6. ČK: Stržínek (FRM).

Konec zápasu. (30:29)
    60
    Jakub Bosák ještě koriguje z levého křídla konečný stav utkání. (30:29)

60
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík). (30:28)
    60
    Jakub Šindelář se na pravé straně brankoviště protlačil přes Stracka ke střele a vypálil pod břevno, je rozhodnuto! (30:28)

60
    Signalizovaná pasivita, Plzeň v plném počtu. (29:28)

60
    Domácí si 56 sekund před koncem berou oddechový čas. Do konce jejich oslabení zbývá 23 vteřin. (29:28)
    59
    Přísný útočný faul Šindeláře a Kocich na pravé straně jednoduše proskočil obranou, následně zakončil o zem pod nohy Šmída. Je to jen o gól! (29:28)

58
    Klaban z pravého křídla znovu Šmída neprostřelil a Plzeň se dostává dvě minuty před koncem k míči, hraje však oslabení. (29:27)

58
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Douda), za stažení Kocicha. (29:27)

57
    Útočný faul Plzně na brankovišti, frýdeckomístečtí házenkáři zůstávají ve hře. (29:27)

57
    Zbrklá akce hostů, Klaban neměl šanci z velkého úhlu propálit Šmída. (29:27)

57
    Oddechový čas pro hosty. (29:27)
    56
    Západočeši už jsou ale v plném počtu, dostali se k míči a Jakub Douda proměňuje samostatný únik střelou k pravé tyči! (29:27)