Uherské Hradiště – Interobal Plzeň 7:5 (kon.) | Chrudim – Svarog Teplice 3:1 (kon.) | Česká Lípa – VŠB-TU Ostrava 6:4 (kon.)
Olympik Mělník – Slavia 4:8 (kon.)
FC Démoni Česká Lípa
6:4 (3:0)
VSK VŠB-TU Ostrava
Pátek 14.12.2018, 20:30 • Sportovní hala Česká Lípa • 1. Futsal liga • 11. kolo

Skončilo utkání jehož průběh naznačoval do dvacátédeváté minuty poklidné vítězství domácích, poté se hosté dokázali čtyřikrát prosadit a zápas zdramatizovat. (22:11:44)

39
    Démoni právě vstřelili branku!
    Zapletal využil možnosti trefit prázdnou branku a přes celé hřiště upravuje stav na 6:4.

38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Po chvíly hosté využívají power-play, když Mládek našel nástřelem u tyče ONDŘEJE KYSELÁKA, který uklidil míč do branky.

37
    Hosté se pokouší vyrovnat v power-play.

34
    Ještě před rozehráním desetimetrového kopu se dostal do sporu s rozhodčím Mikyska, za což obdržel žlutou kartu.

34
    Šestého faulu se dopustili hosté, nabídnutou šanci v podobě desetimetrového kopu se pokusil využít Havrda, střelu do prostřed branky dokázal vyrazit Kodeš. Hosté se dostali následně do protiútoku, po kterém předvedl pěkný zákrok domácí brankář Kirov.

34
    Mládek dostal nadvakrát míč na DOMINIKA PÁNKA a ten uklidil míč do odkrité branky.

33
    Oddechový čas pro domácí.

33
    Kapsa se ocitl sám před Kirovem, ten však jeho pokus kryje.

31
    Pátého faulu hostů se dopustil Patrik Kundrátek, za což mu rozhodčí udělil žlutou kartu.

31
    Lukáš Kundrátek našel ve středu volného ONDŘEJE KYSELÁKA, který se nerozpakoval a uklidil míč do branky.

30
    Hrubý utekl obraně hostů a prodce nacentroval před branku, jeho centr jen těsně minul Zapletal.

29
    DOMINIK MLÁDEK se dokázal uvolnit u lajny a protřelil Kirova.

29
    Sop se už skoro začal radovat, jeho střela se však odrazila od tyče ven z branky.

27
    Hosté se dopouští druhého faulu a stav faulů je proto 2:0 .

27
    Kyselák stíhal unikajícího Sopa, zastavil ho pouze za cenu faulu, za který mu sudí ukazuje žlutou kartu.

26
    Domácí tlačí ve druhé půli hosty na jejich polovině, ti se dostávají do hry pouze rychlími protiútoky.

24
    K první šanci v druhém poločase se dostali i hosté, střela Kundrátka však skončila nad brankou.

Matyáš Bláha

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 7. Hrubý (Havrda), 12. Sop, 16. Rott (Kotek), 21. Havrda (Rott), 21. Zapletal (Havlásek), 39. Zapletal – 29. Mládek, 31. Kyselák (Kundrátek), 34. Pánek (Mládek), 38. Kyselák (Mládek)

Karty:   10. Uher (OVA), 27. Kyselák (OVA), 31. Kundrátek (OVA), 34. Mikyska (OVA)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott (C), Hrubý, Bažant, Bejda, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Sop
    VSK VŠB-TU Ostrava: Kodeš – Pánek, Mládek, Petr, Mykiska, Uher, Lukáš Kundrátek, Patrik Kundrátek, Kyselák, Kapsa

Rozhodčí: Šmíd, Košťál – Trlida