Uherské Hradiště – Interobal Plzeň 7:5 (kon.) | Chrudim – Svarog Teplice 3:1 (kon.) | Česká Lípa – VŠB-TU Ostrava 6:4 (kon.)

Démoni právě vstřelili branku!
    Zapletal využil možnosti trefit prázdnou branku a přes celé hřiště upravuje stav na 6:4.

38
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Po chvíly hosté využívají power-play, když Mládek našel nástřelem u tyče ONDŘEJE KYSELÁKA, který uklidil míč do branky.

34
    Mládek dostal nadvakrát míč na DOMINIKA PÁNKA a ten uklidil míč do odkrité branky.

31
    Lukáš Kundrátek našel ve středu volného ONDŘEJE KYSELÁKA, který se nerozpakoval a uklidil míč do branky.

29
    DOMINIK MLÁDEK se dokázal uvolnit u lajny a protřelil Kirova.

21
    Začátek druhého poločasu patří domácím, druhý gol v jedné minutě vstřelil po přihrávce Havláska PETR ZAPLETAL.

21
    Začátek druhé půle vyšel domácím jak z partesu. Rott rozehrál roh na ONDŘEJE HAVRDU, kterého střela prošla až za záda brankáře Kodeše.

16
    Kotek vybojoval bylon u lajny a naservíroval ho MIROSLAVU ROTTOVI, který s klidem zvíšil na 3:0.

12
    Chyby v obraně se dopustili hosté, čehož využil MARTIN SOP a uklidil míč za záda brankáře.

7
    Druhého faulu se dopouští i Ostrava, k volnému přímému kopu se postavil Havrda, přihrávkou našel VITĚZSLAVA HRUBÉHO, který uklidil míč do branky.

Matyáš Bláha

Hledáme zpravodaje pro tým VSK VŠB-TU Ostrava. Více informací zde.

Branky: 7. Hrubý (Havrda), 12. Sop, 16. Rott (Kotek), 21. Havrda (Rott), 21. Zapletal (Havlásek), 39. Zapletal – 29. Mládek, 31. Kyselák (Kundrátek), 34. Pánek (Mládek), 38. Kyselák (Mládek)

Karty:   10. Uher (OVA), 27. Kyselák (OVA), 31. Kundrátek (OVA), 34. Mikyska (OVA)

FC Démoni Česká Lípa: Kirov, Sochůrek – Rott (C), Hrubý, Bažant, Bejda, Havrda, Zapletal, Havlásek, Kotek, Sop
    VSK VŠB-TU Ostrava: Kodeš – Pánek, Mládek, Petr, Mykiska, Uher, Lukáš Kundrátek, Patrik Kundrátek, Kyselák, Kapsa

Rozhodčí: Šmíd, Košťál – Trlida