Česko – Norsko 2:0 (kon.) | Francie – Rusko 3:1 (kon.)
Francie
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Rusko
Pátek 14.12.2018, 16:00 • Zimní stadion Příbram • Euro Hockey Tour (ženy)

Francouzky nakonec otočily ve třetí třetině vývoj zápasu ve svůj prospěch a zaslouženě poráží své soupeřky. (18:31:53)

59:36
    Francie právě vstřelila branku!
    Autorem branky je BETTY JOUANNYOVÁ. Bez asistence.

57:28
    Vyloučení v týmu Francie (Gendarmeová – 2 min.).

54:34
    Autorem branky je CHLOE AURARDOVÁ. Asistence: Emmanuelle Passardová.

44:36
    Autorem branky je CHLOE AURARDOVÁ. Asistence: Estelle Duvinová.

41:41
    Vyloučení v týmu Francie (Grenierová – 2 min., držení).

40:01

Druhá třetina nám přinesla brzkou branku Rusek, které využily přesilovku. Následně se už jen vylučovalo a další branka již nepadla. Poměr střel ve druhé třetině: 12:11.

40:00

39:23
    Rihetová je vyloučena za podražení.

31:33
    Zuboková, stejně jako před chvílí její spoluhráčka, taktéž bude pykat za nedovolené bránění.

28:55
    Kuznetsová se provinila nedovoleným bráněním a půjde si odpočinout na trestnou lavici.

20:49
    Rusko právě vstřelilo branku!
    Rusky ihned na začátku druhé třetiny využívají početní převahu a dostávají se do vedení 1:0. O branku se zasloužila OXANA BRATIŠEVA. Asistence: Landyš Falyjakhová.

20:01

První bezbranková třetina přinesla celkem tři vyloučení, dvakrát na straně Francouzek, jednou na straně soupeřek. Rusky navíc budou přesilovku dohrávat na začátku druhé periody. Poměr střel v první třetině byl mírně navrch pro Francouzky a to 9:6!

20:00

19:38
    Escuderová vyloučena za podražení, krátce před koncem první třetiny!

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 45. Aurardová (Duvin), 55. Aurardová (Passardová), 60. Jouannyová – 21. Bratiševa (Falyjakhová)

Francie: Baldinová (Lambertová) – Gendarmeová, Jureová, Locatelliová, Grenierová, Villiotová, Mermierová, Rozierová, Rihetová, Baudritová, Aurardová, Duvinová, Passardová, Parmentová, Jouannyová, Escuderová, Coeurová (C), Delcroixová (A), Vixová (A), Dexvignesová.
    Rusko: Tarakonová (Kondaková) – Zuboková, Kulagina, Medvedeva, Kuznetsová, Gandzyjuková, Cizhová, Beloglažová, Starovojtová, Aleksandrová, Falyjakhová (C), Bratiševa, Kulišová, Dobrodejeva (A), Zubková, Rodnová (A), Letovalcevá, Orlová, Ťjugankina.

Rozhodčí: Ilona Novotná – Kamila Smetková, Michaela Štefková