Jakubčovice nad Odrou – USK Ostrava 10:7 (kon.) | Vysoké Mýto – Hodonín 5:2 (kon.) | Dolní Loučky – Ž. Vlci Brno 3:8 (kon.)
Třinec – Zlín 4:4 (kon.)
ASM Dolní Loučky
3:8 (3:3)
Žabinští Vlci Brno
Pátek 14.12.2018, 20:00 • SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 2. Futsal liga východ • 12. kolo

Zápas je u konce. Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém domácí stačili smazat ztrátu tří branek, tak ve druhém poločase se jim to nepodařilo. Vlci po dobrém výkonu ve druhém poločase zaslouženě vítězí vysoko 3:8. To je z dnešního zápasu vše, děkuji za pozornost a zase u příštího zápasu nashledanou. (21:36:59)

37:44
    Žabinští Vlci Brno právě vstřelili branku!

HANSL se ocitl sám před brankou. Večeřu položil na zem a zakončoval do horní poloviny branky. Hanuš už nestačil míč vyhlavičkovat. Bez asistence.

37:25
    Chráscina předložil krásnou přihrávku na zadní tyč, ale jeho spoluhráč místo toho, aby zakončoval do prázdné branky, tak nezamířil přesně.

34:26
    Vlci teďka kontrolují hru. Během třinácti minut druhého poločasu si vypracovali čtyřbrankový náskok a můžou hrát v klidu.

32:59
    Autorem branky je MEZNÍK. Asistence: Pšurný.

32:22
    Havlín nevyzrál tváří v tvář na Večeřu, který kryje jeho střelu.

31:40
    Střela z úhlu v podání Hanuše potrápila hostujícího golmana, když se mu zamotala mezi nohama, ale pro Vlky vše dobře dopadlo.

30:58
    Hansl nastřeluje tyč domácích.

30:11

Chroust předložil míč na střed HAVLÍNOVI, který dalekonosnou střelou do pravé šibenice zvyšuje opět na rozdíl tří gólů. Asistence Chroust.

29:16
    Mašek nádhernou přihrávkou našel Demka na hranici vápna, ten se otočil na míči, ale při zakončení ho vyrušil hostujcí hráč, takže nebylo přesné.

27:05
    Autorem branky je CHROUST. Asistence: Bouček.
    Vlci zvyšují své vedení. Hanuš nejdříve stačil vykopnout míč téměř z brankové čáry, ale míč směřoval jen na Boučka, který předložil CHROUSTOVI, který zakončoval do horní poloviny branky. Asistence Bouček

26:12
    Autorem branky je CHRÁSCINA. Asistence: Kratochvíl.

25:57
    Nebezpečná akce od Vlků, zakončoval Hansl z bezprostřední blízkosti, ale Večeřa kryje.

25:10
    Hra je opět vyhrocená, rozhodčí často vstupují do hry.

Jakub Hanák

Branky: 16. Šidla (Urbánek), 18. Urbánek (Šidla), 19. Juříček – 11. Bouček (Mezník), 14. Bouček, 16. Hansl (Mezník), 27. Chráscina (Kratochvíl), 28. Chroust (Bouček), 31. Havlín (Chroust), 33. Mezník (Pšurný), 38. Hansl

Karty:   20. Kratochvíl (ZVB), 20. Svoboda (ZVB)

ASM Dolní Loučky: Večeřa (K), Tylč – Juříček, Demko, Hanuš, Šidla, Shkirych, Urbánek, Mašek, Zdražil, Marvan, Seyfert
    Žabinští Vlci Brno: Pšorný, Strakoň – Svoboda (K), Bouček, Havlín, Kratochvíl, Mezník, Pokorný, Chroust, Chráscina, Hansl

Rozhodčí: Gasnárek, Štipčák – Stejskal