Wacker – Wolfsberger 0:0 (kon.) | Linz – Mattersburg 2:1 (kon.) | Sturm Graz – Admira 3:0 (kon.)
SK Sturm Graz
3:0 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 15.12.2018, 17:00 • UPC-Arena, Graz • Rakouská Bundesliga • 18. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše a u fotbalu zase někdy příště. (18:53:50)

Skončilo utkání, ve kterém zaslouženě vítězí domácí. Nejdříve se v 64. minutě prosadil Koch, po něm v 73. minutě Zulj, a v 93. minutě Hosiner. Domácí jsou nyní na 5.místě, hosté jsou poslední.

90+3
    90+3. Philipp HOSINER - 3:0

90+3
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    Nový hráč na hřišti Huspek se uvolnil na pravé straně a centrem přesně našel PHILIPPA HOSINERA, který se hlavou nemýlil. Asistence: Philipp Huspek.

90+2
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Otar Kitejšvili, přichází Philipp Huspek.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

88
    Hostující Bakis byl faulován, takže hosté budou kopat přímý kop.

87
    Hostující záložník Hjulmand sebral míč soupeři a utíkal dopředu k brance domácích. Míč mu ale před vápnem sebrala domácí obrana.

85
    Nepřesný centr domácích ze vzduchu sebral hostující brankář Leitner.

82
    Hostující Sahanek se nebál a skákavý míč poslal přímo na branku. Jeho střela byla velmi nepřesná a skončila mimo hřiště.

82
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Emeka Eze, přichází Philipp Hosiner.

80
    Nyní míč na kopačkách hostů, kteří chtějí se zápasem ještě něco udělat.

77
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Patrick Schmidt, přichází Marin Jakolis.

76
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Lukas Grozurek, přichází Michael John Lema.
    74. Peter ŽULJ - 2:0

74
    PETER ZULJ proběhl celou polovinu hřiště s míčem na noze a v pokutovém území míč levou nohou poslal nechytatelně k levé tyči branky soupeře.

72
    Standardní situaci skončila na břevně branky hostí. Všechen rozruch byl ale zbytečný, protože pomezní rozhodčí signalizuje ofsajd.

71
    Hostující Aiwu srazil pronikajícího Kiteishviliho. Domácí budou kopat standardní situaci z levé strany.