Remeš – Štrasburk 2:1 (kon.)
Stade de Reims
2:1 (1:0)
RC Štrasburk
Sobota 15.12.2018, 20:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Já pro dnešek děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (21:55:57)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:16.

Z extrémně vyrovnaného utkání nakonec vzešli tříbodově domácí! Zápas nám dnes přinesl velmi vyrovnanou podívanou, která však nenabídla příliš gólových příležitostí. Ty ojedinělé pak proměnili nejdříve již v šesté minutě Doumbia, Thomasson poté odpověděl ve 48. minutě, načež utkání roztrhl precizním přímákem střídající Cafaro.

90+3

90+2
    Corgnetův centr odvrátila defenzíva až k Selsovi, jehož nákop pak přístál v Mendyho náručí.

90+1
    Na závěrečný tlak hostí to zatím vůbec nevypadá, Reims aktivně napadá a nepouští Štrasburk k větším akcím.

90+1
    Hlavní arbitr nastavuje tříminutový přesčas.

89
    Mendy Corgnetův hlavičkový pokus z velké vzdálenosti hravě lapil.

88
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Suk Hjun-Čun, přichází Oluwaseyi Ojo.
    87. Corgnetův zneškodněný pokus

87
    Da Costa frnknul všem strážcům na levé straně a našel pod sebou Corgneta, jehož střelu z gólové pozice však na brankové čáře obětavě zblokoval bránící Konan!

86
    Hosté však zahráli špatný signál a museli si pomoci až s brankářem.

86
    Romao asi 32 metrů od vlastní brány skluzem fauloval Da Costu a nabídl tak protivníkovi šanci ke skórování.

85
    Štrasburku si v pokusech o získání trvalejšího tlaku na útočné polovině zatím úspěšně nevede.

83
    Střídání v týmu RC Štrasburk Alsace: ze hřiště odchází Ibrahima Sissoko, přichází Nuno Da Costa.

83
    Ve vzdušném souboji s gólmanem při hostujícím rohu si Corgnet počínal nedovoleně.

82
    Také další pas do běhu v podání Štrasburku měl až příliš velkou razanci. V tomto případě situace vyústila v lapení meruny gólmanem.