Augsburg – Schalke 1:1 (kon.) | Düsseldorf – Freiburg 2:0 (kon.) | Hannover – Bayern 0:4 (kon.)
Hoffenheim – Mönchengladbach 0:0 (kon.) | Stuttgart – Hertha 2:1 (kon.) | Dortmund – W. Brémy 2:1 (kon.)
Fortuna Düsseldorf
2:0 (0:0)
SC Freiburg
Sobota 15.12.2018, 15:30 • Esprit Arena, Düsseldorf • Německá Bundesliga • 15. kolo

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:22:42)

Sledovali jsme utkání mezi Düsseldorfem a Freiburgem, který končí výhrou domácích 2:0. Hvězdou utkání se stal obránce Kaan Ayhan, který vstřelil dvě branky. Nejdřív se prosadil v 55.minutě po krásném centru od Usamiho. Druhou branku přidal v 79.minutě po asistenci Kaminskiho. Fortuna jasně vyhrála hlavně ve druhé půli, kde byli o parník lepší než Freiburg. Düsseldorf se tak posouvá na šestnácté místo, Freiburg zůstává dvanáctý, protože Schalke remizovalo s Augsburgem 1:1.

90+3

90+1
    Oliver Fink netrefil bránu Freiburgu. To mu ovšem nevadí, protože jeho celek se posune tabulkou zpět do hry.

90
    Rozhodčí Osmers se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Kaan Ayhan parádním obranným zákrokem pokryl Pedersena.

88
    Freiburg tuší, že dnes body nezíská. Od toho se odvíjí celá jejich hra v poslední desetiminutovce.

87
    Dodi Lukebakio se hnal do rychlého brejku, jenže Manuel Gulde ho bez problémů ubránil.

86
    Střídání v týmu Fortuna Düsseldorf: ze hřiště odchází Rouwen Hennings, přichází Dodi Lukebakio.

84
    Domácí trenér bude naposled v tomto utkání střídat.

83
    K zajímavé šanci se dostal Gian-Luca Waldschmidt, nicméně jeho pokus končí těsně vedle levé tyče.

82
    Düsseldorf kontroluje zbytek utkání. Freiburg není schopný vymyslet koncovku jejich akcí.

81
    Žlutou kartu dostává Manuel Gulde (SC Freiburg).
    Žlutou kartu dostává Kevin Stöger (Fortuna Düsseldorf).

80
    Posledních deset minut základní hrací doby.
    79. Kaan AYHAN - 2:0

79
    Düsseldorf právě vstřelil branku!
    O hvězdě dnešního utkání je jasno! Autorem branky je KAAN AYHAN, který svou druhou brankou utkání posouvá svůj celek k téměř jistému vítězství. Asistence: Marcin Kamiński.

78
    Alexander Schwolow předvedl parádní zákrok před střelou Usamiho, který na hranici vápna vypálil přesně pod horní tyč.

77
    Düsseldorf dobře napadal a za odměnu získal míč na své útočné polovině hřiště.

76
    Michael Rensing dokázal chytit střelu aktivního Florians Niederlechners, který ihned po střídání oživil celou hru hostů.