Nîmes – Lille 2:3 (kon.) | Nice – Saint-Étienne 1:1 (kon.) | Lyon – Monaco 3:0 (kon.)
Nîmes Olympique
2:3 (0:2)
Lille OSC
Neděle 16.12.2018, 15:00 • Stade des Costières, Nîmes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

Hostující celek se dostal do vedení, v prvním poločase hrál velmi dobře, svůj náskok v deseti hrající OSC navýšilo. Ve druhém poločase přidalo třetí branku. Domácí pak snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat nedokázali. (17:01:30)

Držení míče: 67 % : 33 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 7:0. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 21:12.

90+6

90+5
    Clément Depres mohl vyrovnat po přihrávce Rachida Aliouia pálil o malý kousek nad.

90+4
    Mike Maignan podržel své spoluhráče, s první ránou si dokázal poradit, k dorážce se nikdo už nedostal.
    90+2. Clément DEPRES - 2:3

90+2
    Nîmes právě vstřelil branku!
    Centr se snesl před branku, kde byl zcela volný CLÉMENT DEPRES. Obránci ho od míče neodstavili, a tak mohl v pohodě hlavičkovat.

90+2
    Nimes má k dispozici další rohový kop.

90+1
    Znovu se bude nastavovat pět minut.

90
    To už probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Mike Maignan bude vykopávat od své branky a rozhodně s rozehrávkou nikam nepospíchá.

85
    Nimes drží míč pod kontrolou, na polovině soupeře má však problémy celý zápas dostat se do šance.

83
    Renaud Ripart to zkoušel samostatně, ale do zakončení se nedostal.

82
    Hostující brankář bude odkopávat od své branky. Mike Maignan se rozhodl pro dlouhý výkop.

81
    Střídání v týmu Nîmes Olympique: ze hřiště odchází Umut Bozok, přichází Clément Depres.

80
    Desetg minut hry nás dělí od konce tohoto zápasu, hostující OSC vede o dva góly. Sice se musí brániti tlaku soupeře. Nimes ale nyní na výraznější šanci čeká.