Heerenveen – Utrecht 2:3 (kon.) | Ajax – Graafschap 8:0 (kon.) | Groningen – Emmen 1:2 (kon.)
Feyenoord – Sittard 0:2 (kon.)
Feyenoord Rotterdam
0:2 (0:0)
Fortuna Sittard
Neděle 16.12.2018, 16:45Nizozemská Eredivisie • 16. kolo

Domácí celek byl v tomto zápase jednoznačně aktivnější, častěji držel míč i vyprodukoval více střel, jenže měl problémy se zakončením. Naopak Fortuna ze čtyř střel na branku dala hned dvě a vyhrává. (18:39:55)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 9:11.

90+5

90+5
    Už se toho mnoho v tomto zápase nestane.

90+5
    Robin van Persie zakončoval z dobré pozice, jeho ránu vytáhl Alexei Koșelev na rohový kop.

90+4
    Steven Berghuis pálil z osy hrací plochy výrazně vedle.

90+3
    Tlak domácích je ten tam, sledujeme velmi aktivní hru Sittardu, který kontroluje pozici míče.
    90+1. Ahmed El Messaoudi - 0:2

90+1
    Sittard právě vstřelil branku!
    Krásně to udělal AHMED EL MESSAOUDI. Přijal míč od spoluhráče, poradil si s obránci a technicky výbornou ránou poslal míč nechytatelně k tyčce. Hosté vedou o dva góly a domácí fanoušci hromadně opouští stadion.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

90
    Robin van Persie přišel o míč, a tak mohou hrát hosté.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Andrija Novakovich mohl navýšit vedení svého celku. Jeho rána však končí mimo.

89
    Alexei Koșelev bude rozehrávat a rozhodně s rozehrávkou nikam nespěchá.

88
    Fanoušci jsou plní očekávání, závěrečný hvizd se blíží. Následovat bude domácí rohový kop. Rychle nakrátko rozehraný. Následná centr byl nepřesný.

86
    Orkun Kokcu pálil ze střední vzdálenosti, jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

86
    Dostáváme se do finální fáze druhého poločasu, Rotterdam se stále snaží, kombinuje na polovině soupeře, ale k vyrovnání se nemůže dostat.

84
    Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Mark Diemers, přichází Clint Essers.