Buffalo – Florida 2:5 (kon.) | NY Rangers – Anaheim 3:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 3:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 2:7 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:4 (kon.) | Chicago – Nashville 2:1 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 1:3 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:5 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.)
New York Rangers
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
Anaheim Ducks
Středa 19.12.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • NHL

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:40:14)

Česká stopa v utkání
    Filip Chytil (NYR) 1+0, 3 střely, čas na ledě 15:58
    Ondřej Kaše (ANA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 19:06

1. Kevin Hayes (NYR) 1+0
    2. Vladislav Naměstnikov (NYR) 1+2
    3. Alexandar Georgijev (NYR) 14 zák., 93,3 %

Anaheim po čtyřech výhrách v řadě musí překousnout hořkost porážky. Do zápasu s Rangers sice vstoupil lépe a ve druhé třetině se ujal vedení, ale třetí třetina patřila střelecky, i herně, domácím Rangers. Těm se třemi góly v posledních 10 minutách podařilo vývoj zápasu otočit a ukončit vlastní šňůru tří zápasů bez výhry.

59:41 Filip CHYTIL - 3:1

via Gfycat

59:41
    Rangers právě vstřelili branku!
    Je definitivně rozhodnuto! Do prázdné branky se ze středního pásma trefil FILIP CHYTIL! Asistence: Vladislav Naměstnikov, Mika Zibanejad.

59:23
    Johnson po vyhraném vhazování svých spoluhráčů peláší na střídačku.
    59:20 Kevin HAYES - 2:1

59:20
    Bylo signalizováno vyloučení na straně Ducks, to se už ale v oslabení vyřítil do útoku KEVIN HAYES, jehož střelu sice Johnson zachytil, ale neudržel! Puk mu mezi betony propadl za záda do branky a Rangers se v oslabení ujímají možná rozhodujícího vedení! Asistence: Vladislav Naměstnikov.

58:52
    Ducks musí zakládat útok z vlastního pásma. Konečně se jim podařilo usadit v útoku.

58:35
    Oddechový čas pro hosty.

58:35
    Postavení mimo hru Anaheimu. Hosté, místo souvislého tlaku na branku soupeře, mají problém s usazením v útoku.

58:22
    Po vhazování Rangers okamžitě vyhazují.

58:18
    Střela hostí skončila na zadním mantinelu a dál vyletěla mimo kluziště.

58:01
    Domácí opět nutí soupeře vrátit se pro puk do vlastního pásma.

57:36
    Zblokovaná střela od modré a Rangers vyhazují.

57:25
    Vyloučení v týmu New York Rangers (Filip Chytil – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

57:25
    Johnson byl po zákroku tvrdě trefen dojíždějícím Chytilem, který se snažil brankáři Anaheimu sice vyhnout, ale při souboji s obráncem do něho tvrdě vrazil. A následně sám skončil v brance.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 50. Naměstnikov (B. Howden, Vesey), 60. K. Hayes (Naměstnikov), 60. Chytil (Naměstnikov, Zibanejad) – 35. Åberg (Getzlaf, O. Kaše)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Pionk, M. Staal, DeAngelo, Skjei, McQuaid, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Chytil – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – R. Strome, L. Andersson, Nieves.
    Anaheim Ducks: Ch. Johnson (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Dotchin, Mahura – O. Kaše, Getzlaf, Åberg – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Sprong, Henrique, N. Ritchie – Gibbons, Rowney, Sherwood.