Buffalo – Florida 2:5 (kon.) | NY Rangers – Anaheim 3:1 (kon.) | Philadelphia – Detroit 3:2 (kon.)
New Jersey – Toronto 2:7 (kon.) | Minnesota – San Jose 0:4 (kon.) | Chicago – Nashville 2:1 (kon.)
Dallas – Calgary 2:0 (kon.) | Edmonton – St. Louis 1:4 (kon.) | Arizona – NY Islanders 1:3 (kon.)
Vancouver – Tampa 2:5 (kon.) | Los Angeles – Winnipeg 4:1 (kon.)
Edmonton Oilers
1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
St. Louis Blues
Středa 19.12.2018, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase někdy příště. Na počtenou! (05:51:25)

Buly: 27:29

Je konec! Hosté dnes zaslouženě vyhráli, neboť byli dvě třetiny lepším týmem a domácím se navíc vůbec nevedly přesilovky. První branka padla již v 9. minutě, ve které se trefil David Perron. Na gól Perrona odpověděl ve 28. minutě Jesse Puljujärvi. Pak už stříleli jen hosté. Branky Roberta Thomase, Vladimira Tarasenka a Jadena Schwartze znamenají vítězství Blues 4:1.

59:55
    Zřejmě poslední přerušení v utkání. Sudí budou vhazovat ve středním pásmu po ofsajdu St. Louis.

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání.
    58:09 Jaden SCHWARTZ - 1:4

58:09
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Dnes je hotovo! Dva body putují do St. Louis. JADEN SCHWARTZ dokázal využít odkryté brány Oilers už po sedmi vteřinách. Domácí nesehráli powerplay vůbec dobře. Asistence: Brayden Schenn a Ryan O'Reilly.

58:02
    Nurse teď jasně zasáhl soupeře do obličeje. Sudí však překvapivě nevylučují a domácí tak odvolávají brankáře.

57:42
    Perron se snažil okamžitou střelou překvapit Talbota. Jelikož brankář se snažil pomoct domácím v rozehrávce, tak ještě nebyl úplně v bráně. Perron ale gól nedal.

57:22
    Schenn vjel do útočného pásma a v rychlosti vystřelil. Talbot sice vytasil rameno, ale střela centra Blues šla stejně nad břevno.

56:30
    Nurse dlouho čekal s pukem za bránou a fanoušci začali pískat. Oilers opravdu nemají už moc času.

55:44
    Rattie uklouzl. Přesto se Edmonton drží na puku a snaží se něco vymyslet. Hosté se ale dobře brání.

54:50
    Zdá se, že St. Louis kontroluje závěr třetí třetiny. Momentálně drží Edmonton v obranném pásmu.

54:06
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:03
    Další možnost pro hosty. Talbot se ale natáhl proti ráně Parayka.
    51:43 Vladimir TARASENKO - 1:3

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 28. Puljujärvi (Khaira, Jones) – 9. Perron (Bouwmeester, B. Schenn), 43. Thomas (Bozak, Parayko), 52. Tarasenko (B. Schenn, Schwartz), 59. Schwartz (B. Schenn, R. O'Reilly)

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – A. Larsson (A), Nurse, Jones, Gravel, Benning, Garrison – Draisaitl, McDavid (C), Chiasson – Rattie, Nugent-Hopkins (A), Rieder – Kassian, Brodziak, Lucic – Puljujärvi, Khaira, Caggiula.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Bouwmeester, Ch. Butler, Dunn – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz (A) – Perron, R. O'Reilly, Steen (A) – Thomas, Bozak, Maroon – Sundqvist, Barbašev, Nolan.

Rozhodčí: Rank, Rehman – Pancich, Smith

Diváci: 18 347