Schalke – Leverkusen 1:2 (kon.) | Bayern – RB Lipsko 1:0 (kon.) | W. Brémy – Hoffenheim 1:1 (kon.)
Freiburg – Hannover 1:1 (kon.) | Mohuč – Frankfurt 2:2 (kon.)
SC Freiburg
1:1 (1:1)
Hannover 96
Středa 19.12.2018, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 16. kolo

Druhý poločas nám přinesl vyrovnanou hru. Oba celky se dokázaly dostat do zajímavých šancí, ale ani jedna neznamenala další branku. Hannover byl ke konci zápasu hladovější po úspěchu, nicméně nakonec je z toho zasloužená remíza pro oba celky! (22:27:57)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 5:14. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 13:14.

90+5

90+5
    Avšak tu nezahráli nejlépe, snaha o střelu na branku, ale nakonec míč putuje hodně mimo a vzápětí rozhodčí přerušuje hru.

90+4
    Genki Haraguči se snažil dostat do střelecké možnosti a byl přitom faulován. Hannover má zajímavou standardní situaci a poslední šanci, jak dát branku...

90+3
    V závěrečných minutách nejsme svědky strhující hry a jde vidět, že oba celky již myslí na to, že z dnešního zápasu budou mít bod za remízu.

90+2
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Bobby Wood, přichází Marvin Bakalorz.

90
    Zápas se nastavuje ještě o čtyři minuty, přesně tolik času mají oba celky k tomu, aby mohli strhnout vedení na svou stranu.

89
    Nyní se míč pohybuje bezpečně od obou branek a vypadá to, že oba celky již nyní budou hrát na jistotu a vyčkávat na případnou chybu soupeře.

88
    Střídání v týmu SC Freiburg: ze hřiště odchází Gian-Luca Waldschmidt, přichází Jerôme Gondorf.

87
    Na druhé straně taktéž centr z levé strany, ale s tím rozdílem, že byl hodně přetažený.

86
    Freiburg vhazoval v blízkosti branky a následně se po centru dostal k hlavičce Nils Petersen, který si dal záležet, ale poslal míč mimo branku.

84
    V závěru zápasu má více míč na svých kopačkách hostující celek, tak uvidíme, jestli se jim podaří strhnout vedení na svou stranu.

83
    ...z rohového kopu už domácí nedokázali výrazněji zahrozit.

82
    Povedená střela ze strany Freiburgu, kdy míč musel Esser vyrazit nad svou branku a následuje roh...

81
    Žlutou kartu dostává Pirmin Schwegler (Hannover 96).

80
    Střídání v týmu Hannover 96: ze hřiště odchází Hendrik Weydandt, přichází Benjamin Hadžič.

79
    Dominique Heintz bude potřebovat ošetření po souboji se soupeřem a nyní se na hřišti nehraje.