Kazaň – Magnitogorsk 3:4 (2:3 po s.n.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:3 (po pr.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Středa 19.12.2018, 17:00 • Neftěchim Arena • KHL

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:25:05)

Československá stopa v utkání

Adam Polášek (0+1, čas na ledě – 22:52)
    Andrej Nestrašil (1+0, čas na ledě – 20:40)

Jakub Kovář (odchytal celé utkání, 32 zákroků)

Je dobojováno! Hosté o svém vítězství rozhodli v první třetině, tehdy v rozmezí čtyř minut zaznamenali dvě branky. Domácí sice v závěru druhé dvacetiminutovky snížili, ovšem srovnat se jim nepodařilo ani na úplném konci utkání, kdy hráli v šesti proti čtyřem. Jekatěrinburg vítězí už popáté z posledních šesti zápasů, Nižněkamsk naopak potvrzuje, že doma se jim letos vůbec nedaří.

59:34
    Tvrdá rána Poláška od modré čáry! Kovář toho moc neviděl, přesto puk dokázal udržet ve výstroji. Vhazovat se bude v útočném pásmu Nižněkamsku.

59:03
    Rozběhla se poslední minuta třetí třetiny, hostující hokejisté teď vyhodili kotouč přes všechny čáry a mohli vystřídat.

58:32
    Domácí brankář Ježov se v tuto chvíli vydal na střídačku. Nižněkamsk má v tuto chvíli hned šest hráčů na ledě, soupeř jen čtyři!

58:03
    Domácí v plném počtu, začíná jejich přesilová hra. Ježov zůstává v brance.

57:54
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Jevgenij Gračov – 2 min., nedovolené bránění).

57:54
    Ve středním pásmu teď zůstal na zemi ležet Padakin, se kterým to nevypadá vůbec dobře, bude se vylučovat i na druhé straně.

57:05
    Hosté se v přesilové hře zatím rozhodně nikam neženou. Zatím kombinují v útočné třetině, Ježov ještě zasahovat nemusel, polovina přesilové hry je za námi.

56:03
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Zdunov – 10 min. osobní trest, hrubost).

56:03
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Zdunov – 2 min., hrubost).

55:24
    Před malou chvíli se rozeběhla závěrečná pětiminutovka třetí části, u puku jsou hosté, kteří momentálně drží kotouč v útočném pásmu.

54:51
    Skrytá střela z pravé strany mířila na bližší tyčku. Tam už čekala lapačka připraveného brankáře Kováře, který taktéž přerušil hru.

54:18
    Závar před Ježovem. Domácí brankář musel na zem, aby přerušil hru. Za malou chvíli se bude vhazovat po jeho levé ruce.

53:54
    Nižněkamsk se dostal do přečíslení tři na dva, Nestrašil přihrával pod sebe, ovšem hostující zadáci se stihli vrátit a pas českého hráče překazit.

53:19
    Se střelou Gračova si poradil Ježov, který po dlouhé době přerušil hru. Je tady druhá reklamní přestávka ve třetí části.

52:22
    Dlouho se hraje bez přerušení, domácí se snaží, ovšem přes pozorně bránící obranu soupeře se nedostávají, Jekatěrinburg hrozí z brejků.