Kazaň – Magnitogorsk 3:4 (2:3 po s.n.) | Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (kon.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:3 (po pr.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:3 (0:1, 1:0, 1:1 - 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Středa 19.12.2018, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

Já děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (19:48:58)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Do dnešního zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský zástupce.

Využití: 2 – 1

Prodloužení příliš dlouho netrvalo, hosté v něm nevyužili dvě velké šance, ovšem na třetí pokus už byli úspěšní a zřejmě zaslouženě se radují z vítězství a druhého bodu.

61:22 Ilja KARPUCHIN - 2:3

61:22
    Čeljabinsk právě vstřelil branku!
    Krátce na to přišel další samostatný únik, tentokrát to byl ILJA KARPUCHIN, který utekl domácím hráčům, a rychlou ranou pod břevno rozhodl o výhře svého mužstva. Galimov čekal znovu střelu mezi betony, po inkasované brance odjel ihned o kabiny.
    Bez asistence.

61:03
    Enlund ukázal velkou rychlost a dostal se do samostatného nájezdu, střelou mezi betony ale neuspěl.

60:38
    Domácí se dostali do přečíslení, ovšem přihrávka byla zblokována obráncem.

60:01

Hosté ve třetí části soupeři opět odskočili, ovšem domácím se v závěru díky dlouhé početní převaze povedlo se štěstím vyrovnat. Na řadu tak přijde prodloužení, případně samostatné nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Na druhé straně Galimov raději podržel puk pod lapačkou.

59:22
    A domácí měli další dobrou možnost, střela jednoho z hráčů však skončila zblokována, takže Děmčenko zasahovat nemusel.

59:01
    Už běží poslední minuta.

58:41
    Hosté jsou kompletní.

58:24
    Jeden z domácích hráčů promáchl volný puk v bezprostřední blízkosti brány, nechybělo moc a Novgorod se radoval potřetí.

58:02
    Ohlášena poslední minuta třetí třetiny.

Petr Frömel

Branky a nahrávky: 32. Miele (Holm, Varnakov), 58. Sabolič (Bodie, Galuzin) – 19. Thomas (Bailen, Enlund), 54. Bailen (Enlund, Rybakov), 62. Karpuchin

Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (D. Kostin) – Bodie, Barancev (A), Orlov, Holm, Korobov, Volčenkov, Rodionyčev – Miele, Paršin, Šenfeld – Žafjarov, Calof, Galuzin (A) – D. Sjomin, Sabolič, Varnakov (C) – Smolin, D. Iljin, Markovin – Verjajev.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – Bailen (A), Karpuchin, A. Petrov, Rjasenskij, Šinin (C), Isajev, Želdakov – Thomas, Szczechura, Enlund – Rybakov (A), Kokujov, Jerofejev – Stoa, Šolochov, Šarov – Senťurin, Tertyšny, Dugin.

Rozhodčí: M. Sidorenko, J. Romasko – D. Šišlo, D. Goljak