Karlovarsko – Civitanova 0:3 (kon.) | Gdaňsk – Berlin Recycling 3:0 (kon.) | Tours – Perugia 1:3 (kon.)

0:0
    Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (22:44:46)

0:0
    Sledovali jsme velice vyrovnané utkání mezi Modenou a Kędzierzyn-Koźle, který končí výhrou domácích 3:1 na sety. První set zvládli domácí po velkém boji 25:23. Druhý set zvládli zkušeně 25:21 a viděli se ve sprše, jenže hosté zapli a třetí sadu ovládli zaslouženě 22:25. Ve čtvrté sadě byli většinu setu lepší, jenže domácí opět na konci byli lepší a vítězí 26:24. ZAKSE tedy nezískává ani bod. Modena se posouvá před svého dnešního soupeře a zamotává skupinu, kde je suverénním týmem Lube Civitanova, která má plný počet bodů a skóre 6:0 na sety.

26:24
    Čtvrtý set skončil.

26:24
    Domácí to zvládli! Kędzierzyn-Koźle zahodil šanci na zisk čtvrté sady a nakonec toto utkání prohrává 3:1.

25:24
    Modena má první mečbol tohoto utkání! ZAKSA po dlouhé době chybovala při zakončení a Urnaut to potrestal!

24:24
    Urnaut to zvládl a prodlužuje tuhle vyrovnanou sadu!

23:24
    Oddechový čas pro domácí.

23:24
    Chybné podání domácích přišlo hodně nevhod. ZAKSA má setbol!

23:23
    Modena ovšem srovnává. Čeká nás další vyrovnaná koncovka.

22:23
    ZAKSE opět pomohl oddechový čas. Hostující trenér přesně ví, kdy ho použít.

22:22
    Oddechový čas pro hosty.

22:22
    Nečekané zakončení Christensona ukončuje další nervózní výměnu.

21:22
    Domácím se až na potřetí podařilo umístit míč do výseče.

20:22
    Kędzierzyn-Koźle zvládl dlouhou výměnu a je tři míče od zisku prvního bodu z tohoto utkání.

20:21
    Hosté chybovali a domácí stahují slušný náskok soupeře.

19:21
    Zaytsev vytloukl bod pro domácí, kteří se snaží pořádně nahecovat.

18:21
    Kędzierzyn-Koźle nadále hraje pozorně celý průběh setu a je blízko minimálně jednomu bodu.

18:20
    Holt získává pro domácí velice důležitý bod.

17:20
    Modena je v křeči, kdežto Poláci začínají být favoritem na výhru v tomto utkání.

Ondřej Klos

Azimut Modena: Benvenuti, Rossini- Anzani, Bednorz, Holt, Christenson, Kaliberda, Keemink, Pierotti, Pinali, Truochcio, Urnaut, Van Der Ent, Zaytsev
    G. A. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle: Zatorski, Szymura- Bieniek, Deroo, Jungiewicz, Kaczmarek, Kalembka, Koppers, Sacharewicz, Sliwka, Toniutti, Walawender, Wisniewski, Wojtowicz

Rozhodčí: Mario Bernaola- Igor Porvazník