Amiens – Lyon 2:3 (kon.) | Marseille – Štrasburk 1:1 (2:4 po pen.) | Nice – Guingamp 0:0 (1:3 po pen.)
Monaco – Lorient 1:0 (kon.) | Rennes – Nantes 2:1 (kon.) | Le Havre – Nîmes 2:1 (kon.)
Dijon – Bordeaux 0:1 (kon.)
po penal. (1:3)
OGC Nice
0:0 (0:0)
EA Guingamp
Středa 19.12.2018, 21:05 • Allianz Riviera, Nice • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

Od nás je to pro tuto chvíli vše. Děkujeme vám za pozornost, dobrou noc. (23:14:26)

V penaltové loterii obstáli lépe hosté z Guingampu, kteří si tak v domácím ligovém poháru zahrají čtvrtfinále. Domácí Nice v penaltách totálně selhalo, když ze čtyř pokusů proměnilo jediný.

4. série
    1:3
    Jallet musel dát, Caillard ale jeho přízemní pokus tygřím skokem zlikvidoval. Je rozhodnuto!
    N´GBAKOTO

3. série
    1:3
    N´Gbakoto mířil do pravého horního růžku branky, brankář neměl nárok.

3. série
    1:2
    Střeleckou smůlu Nice prolomil Walter, který poslal míč nekompromisně pod břevno.

2. série
    0:2
    Eboa nasměroval balon přesně k tyči, hosté vedou už 2:0!

2. série
    0:1
    Ani druhý domácí exekutor neuspěl! Tentokrát selhal Dante.

1. série
    0:1
    Mendy penaltu proměňuje! Po první sérii tedy vede Guingamp.

1. série
    0:0
    Lees Melou vypálil doprostřed brány, Caillard jeho pokus hned na úvod chytá!

Střílení penalt začíná.

Více než devadesát minut utkání nejen že nerozhodlo o postupujícím, k vidění dokonce nebyla ani jedna branka. Duel podprůměrné úrovně, který musel nezaujatého diváka nudit, tak rozlousknou až pokutové kopy.

90+6
    Druhý poločas skončil.

90+6
    Ten byl prodloužen hlavou až za autovou čáru. Následně rozhodčí ukončuje druhou půli.