Kunlun – Dynamo Moskva 2:3 (kon.) | Novosibirsk – Chabarovsk 4:3 (kon.) | Barys – Jaroslavl 1:2 (kon.)
Omsk – Čerepovec 7:3 (kon.) | Minsk – HC Slovan 2:1 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 4:1 (kon.)
Petrohrad – Riga 2:3 (po pr.) | Spartak Moskva – Ufa 2:1 (2:1 po s.n.) | Viťaz – Soči 3:2 (kon.)
SKA Petrohrad
2:3 (2:1, 0:1, 0:0 - 0:1)
Dinamo Riga
Čtvrtek 20.12.2018, 17:30 • Ice Palace • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (19:59:26)

Československá stopa v utkání

V dnešním utkání se nezjevil nikdo z českých ani slovenských hráčů.

Střely na branku: 33 – 16

Je rozhodnuto! Petrohrad sice rozehrál Petrohrad velmi dobře, ale Dinamu vyšel rychlý protiútok, po kterém Linus Videll dovršil svůj hattrick! Dinamo si tak připisuje cenný triumf!

61:59
    Branka platí a Dinamo Riga tedy vítězí!

61:59
    Tak pozor! Celá situace se ještě zkoumá na videu!
    61:59 Linus VIDELL - 2:3

61:59
    Riga právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Dinamo Riga nakonec vítězí na ledě zvučného soupeře! Do samostatného úniku se dostal LINUS VIDELL, který střelou k tyči dovršil hattrick! Asistence: Andris Džerinš.

61:15
    Lauris Darzinš se krásně otočil kolem obránce a prosmýkl se mezi kruhy. Jeho následná bekhendová střela skončila na betonu brankáře.

60:35
    Hosté opět vybojovali kotouč v rohu obranného pásma, jenže nikdo z hráčů lotyšského celku se nemůže dostat do útočného pásma.

60:10
    Hosté uspěli na úvodním vhazování prodloužení. Pro Rigu by bylo vítězství na ledě zvučného soupeře velkým povzbuzením.

60:01

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního klání nerozhodlo. Petrohrad byl ve třetí části o něco aktivnějším celkem, ale nedokázal si vypracovat brankové příležitosti. Hosty podržel hlavně vynikající brankář, který předvedl několik parádním zákroků. O vítězi tak rozhodne pětiminutové prodloužení či trestné střílení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:29
    Sergej Plotnikov dostal přihrávku na pravou stranu, nicméně jeho dělovka prolétla kolem vzdálenější tyče branky lotyšského mužstva.

59:12
    Hostům se znovu podařilo vyhodit kotouč do středního pásma. Petrohrad si v posledních minutách nemůže vytvořit souvislý tlak.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 14. A. Bělov (Kručinin, Dacjuk), 19. Prochorkin (N. Gusev, Hersley) – 2. Videll (Dzierkals, Darzinš), 25. Videll (Ališauskas), 62. Videll (Džerinš)

SKA Petrohrad: Šesťorkin (Hellberg) – Gavrikov, Hersley, A. Bělov, Zub, Rundblad, Chafizullin, Sjomin – S. Plotnikov, Prochorkin, N. Gusev – V. Tichonov, Dacjuk, Kručinin – Byvalcev, Barabanov, Kuzmenko – Koskiranta, Kablukov, Karpov – Jakupov.
    Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Sotnieks, Gimajev, Zile, Ališauskas, Balinskis, Maione – Gegeris, Meija, Batna – Myttynen, Marenis, McMillan – Darzinš, Dzierkals, Videll – M. Redlihs, Džerinš, Kalns – Pavlovs, Berzinš.

Rozhodčí: Oskirko, Akuzovskij – Nikolajev, Otmachov