Kazaň – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Nižněkamsk – Magnitogorsk 2:4 (kon.) | N.Novgorod – Jekatěrinburg 1:5 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
Pátek 21.12.2018, 17:00 • Nagorny Arena • KHL

Československá stopa v zápase
    Jakub Kovář (JEK) 24 střel, 1 gól, 23 zásahů. (19:19:08)

Zápas končí a hostující celek vyhrává tento zápas celkem jednoznačně 5:1. Jediné, co může Jekatěrinburg mrzet, je to, že gólman Jakub Kovář neudržel čisté konto.

59:37
    Už se nic nestane.

59:20
    Hraje se poslední minuta hry ve třetí třetině, hosté míří za výhrou.

58:10
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michail Varnakov – 2 min., sekání).

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty.
    57:15 Jevgenij ČESALIN - 1:5

57:15
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Další branku Avtomobilistu dává JEVGENIJ ČESALIN. Jeho rána propadla brankáři mezi betony a od tyčky se tak tak odrazila za brankovou čáru. Asistence: Alexandr Kučerjavenko.

57:10
    Máme tu další branku.
    55:38 Jevgenij ČESALIN - 1:4

55:38
    Hostující celek využil bleskového brejku, Sexton našel JEVGENIJE ČESALINA, který byl sám před brankou a nastavenou holí poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Dan Sexton a Alexandr Kučerjavenko.

55:27
    Domácí celek se snaží marně vstřelit kontaktní branku, hosté se dostali do brejku.

53:40
    Michail Smolin se dostal do útočného pásma, vypálit se mu nepodařilo.

53:21
    Přerušuje se až nyní, hosté se dostali do postavení mimo hru. Komerční přestávka.

51:30
    Sledujeme klidnější pasáž hry, přes čtyři minuty se nepřerušovalo.

51:08
    Andy Miele se dostal ke střele od modré čáry, Jakub Kovář mnoho neviděl, ale i tak dokázal zasáhnout.

50:31
    Nigel Dawes to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí celek se dokázal prosadit.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 47. Orlov (Calof) – 10. Sexton (Kučerjavenko), 33. S. Da Costa (I. Višněvskij, Dawes), 40. Paré (Česalin), 56. Česalin (Sexton, Kučerjavenko), 58. Česalin (Kučerjavenko)

Torpedo Nižnij Novgorod: D. Kostin (Tichomirov) – Barancev, Bodie, Holm, Orlov, Rodionyčev, Korobov, Ogijenko – Paršin, Šenfeld, Miele – Calof, Galuzin, Žafjarov – Sabolič, D. Sjomin, Varnakov – D. Iljin, Markovin, Smolin – Verjajev.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – I. Višněvskij, Gurkin, Alexej Vasilevskij, Mišarin, Kolcov, Ljamin, Pereljajev, Mamkin – Golyšev, Dawes, S. Da Costa – Paré, Sexton, A. Garejev – Gračov, Česalin, Kučerjavenko – Setdikov, Rassejkin, Torčeňuk.

Rozhodčí: Fraňo, Sojn – Černyšov, Streltsov