Chabarovsk – Dynamo Moskva 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Vladivostok 1:4 (kon.) | Ufa – Čerepovec 3:2 (kon.)
Jokerit – Riga 3:2 (po pr.) | Omsk – Jaroslavl 0:2 (kon.) | Petrohrad – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
Spartak Moskva – Soči 3:2 (po pr.)
Amur Chabarovsk
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Dynamo Moskva
Sobota 22.12.2018, 08:00 • Platinum Arena • KHL

Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou sobotu. (10:16:39)

Československá stopa v utkání
    Marek Langhamer (CHA) 27 zásahů, 1 inkasovaný gól.
    Marek Hrbas (CHA) 0+0, 3 střely, čas na ledě 23:45.
    Michal Jordán (CHA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 25:57.
    Jan Kolář (CHA) nehrál kvůli zranění.
    Tomáš Zohorna (CHA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:59.

Dynamo tedy nakonec celkem jistě vítězí. Chabarovsk poráží poměrem 0:2 a připisuje si dva body do tabulky. Naděje Amuru dlouho držel dobře chytající Langhamer, který byl nejlepší hráč domácích. Poté se prosadil Kagarlickij, který tak rozhodl o vítězství hostů. To ještě gólem do prázdné zpečetil Tarasov.

59:57 Daniil TARASOV - 0:2

59:57
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Moskevské Dynamu nakonec vítězí 0:2! Kagarlickij se chopil kotouče, ve středním pásmu našel DANIILA TARASOVA, který se přesnou střelou trefil do odkryté klece. Asistence: Dmitrij Kagarlickij.

59:22
    Chabarovsk to samozřejmě zkouší s šesti hráči v poli s odkrytou brankou! Dynamo se navíc proviňuje zakázaným uvolněním a vhazovat se bude před Bočarovem.

59:19
    Oddechový čas pro domácí.

58:44
    Moskva má kotouč ve své třetině, kde se ho snaží co nejdéle udržet. Amur aktivně forčekuje, zatím ho nevybojoval.

58:01
    Dynamo už je opravdu blízko. Navíc se nyní vydává získávat další čas do útočné třetiny.

57:29
    Amur se poté dostal do útoku, kde se snažil prosadit střelou od modré. Ta je sražená mimo, Chabarovsk je stále u kotouče a snaží se něco vymyslet.

57:08
    Dynamo se dostává ještě do dalších nebezpečným šancí. Zasahovat proto musí Langhamer, který je asi nejlepším hráčem domácího týmu.

56:38
    Hra se přerušuje kvůli ofsajdu hostů. Těm už zbývá k zisku dvou bodů pouze tři a půl minuty.

56:00
    Langhamer vyráží další ránu soupeře, zachraňuje jistý gól. Jeho spoluhráči se chopili kotouč a ihned se pokoušejí dostat ke střele.

55:15
    Opět se hraje velmi dlouho dobu bez přerušení. Už to bude pět minut. Dynamu toto velmi svědčí a vítězství hostů už se tak pomalu blíží.

54:18
    O kotouč probíhá souboj, který se odehrává v obranném pásmu hostů. Ti ho vyhráli, chopili se puku a okamžitě ho poslali ven z vlastní třetiny.

53:40
    Chabarovsk se už poměrně zoufale snaží cokoliv vymyslet v útočné třetině. To se mu nedaří a hosté se opět dostávají k vyhození.

52:46
    Dynamo se také dostane i nebezpečným střelám, Langhamer zatím zvládl pochytat všechny ve třetí třetině. Drží tak stále naději na body pro domácí tým.