Carolina – Boston 5:3 (kon.) | Chicago – Florida 3:6 (kon.) | NY Rangers – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.)
Toronto – Detroit 5:4 (po pr.) | Vegas – Los Angeles 3:4 (po pr.) | San Jose – Arizona 3:4 (0:1 po s.n.)
Dallas – NY Islanders 1:3 (kon.)
Toronto Maple Leafs
5:4 (1:2, 2:1, 1:1 - 1:0)
Detroit Red Wings
Pondělí 24.12.2018, 01:30 • Scotiabank Arena, Toronto • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním příjemně strávených vánočních svátků se s vámi loučím a brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:21:04)

Československá stopa v utkání:
    Filip Hronek (Detroit) 1+0, 3 střel, čas na ledě 19:34

1. Kasperi Kapanen (Toronto) ) 2+0
    2. John Tavares (Toronto) 1+1
    3. Morgan Rielly (Toronto) 1+1

A je tu konec! V napínavém prodloužení se dokázal prosadit Kapanen, který přidal svou druhou branku v zápase a rozhodl o bonusovém bodu pro Toronto. Domácí tým prohrával ještě 10 vteřin před koncem,ale Tavares tečoval kotouč od modré a poslal zápas do prodloužení, kde bylo domácí mužstvo šťastnější. 2 body tak zůstávají v Torontu, naopak Detroit si po dobrém výkonu připisuje alespoň bod.
    Střely po prodloužení. třetině: Domácí – 24, Hosté – 30.

61:53 Kasperi KAPANEN - 5:4

61:53
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Tak tohle si za rámeček hostující brankář nedá! KASPERI KAPANEN dostal kotouč do třetina, vybruslil s ním na střed, zasekl a vypálil backhandem z otočky po ledě, Bernier asi střelu nečekal a kotouč mu propadl mezi betony až do branky!
    Asistence: Travis Dermott, Nazem Kadri

61:30
    Nielsen nabral rychlost, natlačil se před branku,ale následně nezamířil přesně.

61:20
    Tavares dostal nahrávku před branku,ale branku přestřelil!

60:58
    Mitchell Marner zakončoval v pádu a následně se ke kotouči dostal Detroit,ale Larkin se netrefil přesně!

60:29
    Toronto vystřídalo a stále nepustilo Detroit ke kotouči.

60:01
    Úvodní buly pro Toronto.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:52 John TAVARES - 4:4

59:52
    Tak to byl drtivý finiš domácího týmu, který přinesl ovoce! Gardiner napřáhl od modré, jeho pokus před brankou tečoval JOHN TAVARES a Bernier byl bez šance..
    Asistence: Jake Gardiner.

59:10
    Morgan Rielly vypálil od mantinelu,ale jeho pokus obětavě zablokoval obránce.

58:50
    Jonathan Ericsson výborně zašlápl kotouč za brankou a šetří čas.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 1. Kapanen (Matthews, Rielly), 33. F. Gauthier (P. Lindholm, Moore), 34. Rielly (Tavares, A. Johnsson), 60. Tavares (Gardiner), 62. Kapanen (Dermott, Kadri) – 4. Hronek, 20. Rasmussen (D. Larkin, Jensen), 30. Ehn (Megan), 53. Nielsen (Kronwall, Bertuzzi)

Toronto Maple Leafs: Sparks (Andersen) – Rielly, Hainsey, Gardiner, N. Zajcev, Dermott, Holl – A. Johnsson, Tavares, Marner – Marleau, Matthews, Kapanen – Co. Brown, Kadri, W. Nylander – P. Lindholm, F. Gauthier, Moore.
    Detroit Red Wings: J. Bernier (Howard) – Jensen, Kronwall, Daley, Cholowski, Hronek, Ericsson – Abdelkader, D. Larkin, Nyquist – Glendening, Nielsen, Bertuzzi – Rasmussen, J. de La Rose, Ehn – Witkowski, Megan, Vanek.

Rozhodčí: Rank, Nicholson – Shewchyk, Kovachik

Diváci: 19 196