Košice – Detva 2:0 (kon.) | Žilina – Miskolc 5:3 (kon.) | Trenčín – Banská Bystrica 4:3 (kon.)
Nitra – Nové Zámky 3:4 (po pr.) | MAC Budapešť – Poprad 1:3 (kon.)
HC Košice
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HK Detva
Středa 26.12.2018, 17:00 • STEEL Arena Košice • Tipos Extraliga (SR) • 35. kolo

Toto je ode mě vše. Přeji Vám krásný zbytek Vánoc a u hokejových zápasů zase někdy příště. (19:16:15)

V dnešním utkání vyhrávají domácí Košice, které porážejí Detvu 2:0. Už v 1. třetině se prosadil Tomáš Netík. Až v poslední minutě druhou branku vstřelil Ladislav Nagy.
    Poměr střel v dnešním zápase: 38:25.
    V příštím zápase Košice budou hrát na ledě DVTK 28.12. a Detva bude příští zápas hrát doma se Zvolenem také 28.12.

59:36 Ladislav Nagy (KOS) - 2:0

59:36
    Košice vstřelily branku!
    LADISLAV NAGY sebral puk hostujícím hráčům a z půlky hřiště přesně trefuje odkrytou branku hostů.

58:55
    Zalivin už z branky odjel, takže hosté nyní hrají přesilovku 6-4.

58:35
    Hosté zatím i s brankářem. Uvidíme kdy Zalivin z branky odjede.

58:19
    Vyloučení v týmu HC Košice (Dudáš – 2 min., vysoká hůl).

57:47
    Hostující Ščurko držel puk na zdaním mantinelu, obrana domácích mu puk sebrala.

57:32
    Následuje komerční přestávka.

57:32
    Netíkovu tvrdou střelu od modré čáry chytá výborný hostující brankář Zalivin.

56:30
    Ladislav Nagy se dostal do brejku po pravé straně. Nejlepší moment pro střelu prováhal a hosté mu puk sebrali.

55:25
    K Haščákovi se odrazil puk do mezikruží. Jeho tvrdá střela končí pouze mimo branku.

54:08
    Nyní byl k vidění hezký hit domácího Čížka, který si na modré čáře našel Marka Ďalogu.

53:27
    Nyní se hosté brání. Po velkém tlaku vyhazují puk až na zakázané uvolnění.

52:47

52:01
    Hostující bek Sládok tvrdě vystřelil od modré čáry. Jeho střela Habalovi vypadla, ale domácí obrana puk vyhodila z obranného pásma.