Novosibirsk – Omsk 3:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 0:3 (kon.)
Ufa – Kunlun 5:0 (kon.) | Jaroslavl – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 3:5 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 4:2 (kon.) | Soči – Jokerit 3:4 (kon.) | Riga – N.Novgorod 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Spartak Moskva
Pátek 28.12.2018, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Utkání vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (19:27:13)

Lokomotiv Jaroslavl:
    Alexander Salák – pouze jako druhý brankář, do hry nezasáhl.
    Jakub Nakládal – 1 střela na branku, 1 zablokována střela, čas na ledě: 20:45.

Spartak Moskva:
    Julius Hudáček – 11 zásahů, úspěšnost zásahů 84,62%.
    Robin Hanzl – 1 střela na branku, vhazování 6/12, čas na ledě: 13:28.

Lokomotiv získal z tohoto utkání nakonec dva body a může být rád, jelikož rozhodně nebyl lepším týmem. Spartak předvedl dobrý výkon, žal bohu bídnou koncovku. Konečný výsledek je tak: Lokomotiv – Spartak 3:1!

59:30
    Nikolaj Averin mohl ještě přibalit na cestu hostům jednu branku, nicméně jeho střela z mezikruží skončila na Hudáčkovi.
    59:03 Alexandr JELESIN - 3:1

59:03
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Risk bez brankáře hostům nevyšel a ALEXANDR JELESIN poslal kotouč bekhendem ze střední třetiny do odkryté branky – 3:1! Asistence: Bez asistence.

58:40
    Buly pro Spartak.

58:30
    Július Hudáček zůstává na střídačce. Spartak to zkouší bez brankáře v šesti!

58:30
    Přesně toto hosté potřebovali. Zakázané uvolnění Lokomotivu, vhazování před Konovalovem a samozřejmě timeout Spartaku!

58:15
    Ofsajd zastavil postup Spartaku do útočného pásma.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Spartak má problém s rozehrávkou a nemůže se usadit v útočném pásmu.

56:54
    Anatolij Nikoncev dostal krásnou přihrávku do brejku, nicméně Alexandr Jelesin jej stihl dobruslit a odstavit od kotouče.

56:20
    Spartak se držel ve třetině domácích, ale obránci Lokomotivu to všechno uhráli v rohu kluziště.

55:15
    Danil Jurtajkin si sjel mezi kruhy, obdržel přihrávku a jeho střela z první jen těsně minula pravou tyčku Hudáčkovi branky!

54:40
    Arťom Fjodorov naopak kotouč na branku domácích vůbec nedostal.

53:56
    Ben Maxwell slabou ranou pouze udržel Ilju Konovalova v pozornosti.

52:45
    Anatolij Nikoncev se dostal na levém kruhu k nebezpečnému pokusu bekhendem. K jeho smůle jeho střela minula branku.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 4. Kudrjavcev (Alexejev, Kozun), 42. Jurtajkin (Iljenko, Afanasjev), 60. Jelesin – 28. Chochlačov

Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Salák) – Rafikov, Nakládal, Kronwall, Jelesin, Čerepanov, M. Osipov, N. Averin, Afanasjev – Alexejev, Kozun, Kudrjavcev – Sannikov, J. Korotkov, J. Averin – Kartajev, Iljenko, Jurtajkin – Korškov, Ivanov, Apalkov.
    Spartak Moskva: J. Hudáček (Bespalov) – Kutějkin, Dyblenko, D. Višněvskij, Kulik, Provolněv, Gončarov, A. Osipov – Zubov, Karsums, Daugavinš – Fjodorov, Maxwell, Chochlačov – Lisin, R. Hanzl, Nikoncev – Leščenko, Kruženkov, Cyplakov – Černych.

Rozhodčí: Gamalej, Bondar – Zacharenkov, Šeljanin