Novosibirsk – Omsk 3:0 (kon.) | Jekatěrinburg – Minsk 2:1 (kon.) | Čeljabinsk – Barys 0:3 (kon.)
Ufa – Kunlun 5:0 (kon.) | Jaroslavl – Spartak Moskva 3:1 (kon.) | Čerepovec – Dynamo Moskva 3:5 (kon.)
CSKA Moskva – Kazaň 4:2 (kon.) | Soči – Jokerit 3:4 (kon.) | Riga – N.Novgorod 2:3 (0:1 po s.n.)
HC Slovan – Nižněkamsk 3:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Dinamo Riga
2:3 (0:0, 0:1, 2:1 - 0:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Pátek 28.12.2018, 18:30 • Arena Riga • KHL

Hosté v tomto zápase vedli o dvě branky, ve třetí třetině dokázal domácí celek vyrovnat a získal bod. Dva body vybojoval Novgorod, který vyhrál v nájezdech. (21:18:12)

Andy MIELE - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Torpedo Nižnij Novgorod.
    Autorem vítězné branky je ANDY MIELE. Hosté vyhrávají a získávají bonusový bod, prosazuje se povedeným blafákem Andy Miele.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme přes velké množství šancí gól neviděli, a tak budou následovat nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:25
    Mathew Maione neuspěl sám proti brankáři.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 55. Zile (Balinskis, Darzinš), 59. Darzinš (Zile) – 39. Miele (Sabolič), 44. Galuzin (Barancev, Orlov), rozh. náj. Miele