Rusko – Dánsko 4:0 (kon.) | Slovensko – Švédsko 2:5 (kon.) | Švýcarsko – Kanada 2:3 (kon.)
Finsko – Kazachstán 5:0 (kon.)
Finsko
5:0 (2:0, 1:0, 2:0)
Kazachstán
Pátek 28.12.2018, 04:30 • Save-On-Foods Memorial Centre • Mistrovství světa do 20 let • Skupina B

To je už ode mě vše. Přeji příjemný zbytek Vánoc a u hokeje zase někdy příště. (07:01:45)

Končí utkání, ve kterém vítězí tým Finska jednoznačně 5-0. Kazachstán stačil alespoň trochu Finsku 50 minut, poté už jim došly síly a jenom bránili.
    V první třetině se prosadil Latvala a Talvitie. Ve druhé třetině se přidal Vainionpaa. A ve třetí třetině Kakko a Heponiemi. Nutno dodat, že celý zápas výborně chytal Jeremejev.
    V dalším zápase se Finsko utká se Slovenskem a Kazachstán s USA.
    Statistiky utkání:
    Střely na branku: 56:18
    Zásahy brankářů: 18:51
    Vyloučení: 1:5
    Vyhrané buly: 11:37

59:38
    Vyloučení v týmu Kazachstán (Valerij Orechov – 2 min., podrážení).

59:01
    Začíná poslední minuta třetí třetiny.

58:34
    Kazachům už došli síly a Finsku vůbec nestačí. Proto také teď Kazaši vůbec nejsou mimo své obranné pásmo.