Winnipeg – Minnesota 1:3 (kon.) | Los Angeles – Vegas 1:4 (kon.) | Edmonton – San Jose 4:7 (kon.)
Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | Tampa – Montreal 6:5 (kon.) | Florida – Philadelphia 2:1 (kon.)
Toronto – NY Islanders 0:4 (kon.) | Ottawa – Washington 2:3 (kon.) | St. Louis – Pittsburgh 1:6 (kon.)
Nashville – NY Rangers 3:4 (kon.) | Dallas – Detroit 5:1 (kon.) | Colorado – Chicago 2:3 (po pr.)
Anaheim – Arizona 4:5 (po pr.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Colorado Avalanche
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 30.12.2018, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

1. Patrick Kane (CHI) 2+1
    2. Mikko Rantanen (COL) 1+0
    3. Collin Delia (CHI) 30 zák., 2 góly, 93,,8% (05:46:58)

Hostující celek v zápase vedl o dvě branky, pak dokázal domácí tým vyrovnat. Zápas dospěl do prodloužení, ve kterém v přesilovce rozhodl svou druhou brankou v zápase Patrick Kane. Dva body bere Chicago.

Československá stopa v utkání:
    David Kämpf (CHI) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:44

60:41 Patrick KANE - 2:3

60:41
    Chicago právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto, hosté vyhrávají tento zápas. Jonathan Toews našel výbornou přihrávkou PATRICKA KANEA, jehož projektil zapadl přesně do branky. Rychlá přesilovková akce se hostům podařila. Asistence: Jonathan Toews a Erik Gustafsson.

60:25
    Patrick Kane zakončoval, jeho rána byla zblokovaná.

60:01
    Hosté hrají přesilovku čtyři na tři.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Alex DeBrincat minul branku z dobré pozice.

59:22
    Colorado vyhazuje přes všechny čáry.

59:00
    Ohlášena poslední minuta hry.

58:48
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Gabriel Landeskog – 2+2 min, vysoká hůl).

58:39
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Chicaga.

58:27
    Zdá se, že uvidíme prodloužení.

58:00
    Semjon Varlamov přerušuje hru, dvě minuty zbývají do konce třetí třetiny, stav zápasu je vyrovnaný.

57:32
    Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Colorada.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 18. Rantanen (Barrie, Compher), 39. MacKinnon (Nemeth, Andrighetto) – 2. DeBrincat (P. Kane, D. Strome), 10. P. Kane (Anisimov, D. Strome), 61. P. Kane (J. Toews, E. Gustafsson)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson, Cole, Barrie, Graves, Nemeth – Nieto, MacKinnon, Rantanen – Landeskog, Kerfoot, Compher – Dries, Söderberg, Calvert – Andrighetto, Jost, G. Bourque.
    Chicago Blackhawks: Delia (C. Ward) – Keith, E. Gustafsson, Forsling, Seabrook, Dahlström, C. Murphy – Saad, J. Toews, Kahun – Anisimov, D. Strome, P. Kane – DeBrincat, Kämpf, Perlini – Sikura, Hayden, Krüger.

Rozhodčí: Nicholson, Walsh – Smith, Gawryletz

Diváci: 18 028