Ottawa – Vancouver 3:4 (po pr.) | Detroit – Calgary 3:5 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:7 (kon.)
Dallas – New Jersey 5:4 (kon.) | Colorado – San Jose 4:5 (kon.) | Arizona – Edmonton 1:3 (kon.)
Toronto – Minnesota 3:4 (kon.)
Arizona Coyotes
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Edmonton Oilers
Čtvrtek 03.01.2019, 03:30 • Gila River Arena, Glendale • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (06:09:44)

Edmonton: 24.

Je dobojováno, Edmonton dnes přerušuje dlouhou sérii porážek, po famózním výkonu Connora McDavida, který na první gól přihrál a další dva góly sám dal. Arizoně vyšla první třetina, kdy se domácí taktickým výkonem dokázali do jednobrankového náskoku. Od druhé třetiny ale bylo na ledě již jen jedno mužstvo, a to Edmonton, který zaslouženě bere plný počet bodů.

59:50
    Oddechový čas pro hosty.
    59:16 Connor MCDAVID - 1:3

59:16
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Dnes je to velký zápas CONNORA MCDAVIDA! Největší hvězda Oilers a jedna z největších hvězd celé ligy nyní zablokovala střelu soupeře od modré, vyrazil za odraženým pukem do středního pásma a po pár krocích unikla protihráči. Zakončení do prázdné branky již bylo pouhou formalitou, je rozhodnuto. Bez asistence.

58:55
    Arizona v útočném pásmu, ale domácí mají na všechno hrozně málo času.

58:15
    Mario Kempe (Arizona) trefuje z levé strany jen boční síť, domácí již měli ruce nahoře... ale gól to opravdu není.

57:59
    Je to tak, Adin Hill na střídačce, domácí vyhráli vhazování ve třetině Olejářů.

57:59
    A ten okamžik možná přichází nyní, kdy si domácí berou oddechový čas, gólman Adin Hill se na led pravděpodobně již nevrátí.

57:48
    Čas se domácím povážlivě krátí, samozřejmě, že domácí pravděpodobně sáhnou k hře bez brankáře.

56:54
    Caleb Jones (Edmonton) zavezl puk do útočného pásma, ten ale získávají domácí.

56:32
    Edmonton kontroluje střední pásmo, domácí to mají hrozně těžké, dostat se do třetiny Olejářů.

55:34
    Oliver Ekman-Larsson (Arizona) nahazuje puk do útočného pásma, jenže ten končí v hledišti, takže se vhazuje ve středním pásmu.

55:00
    Posledních pět minut mají domácí na to, aby s výsledkem něco udělali, zatím se jim to stále nedaří.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 13. Richardson (Pánik, Connauton) – 23. Draisaitl (A. Larsson, McDavid), 34. McDavid (Kassian, Draisaitl), 60. McDavid

Arizona Coyotes: Hill (Kuemper) – Ekman-Larsson, Hjalmarsson, Chychrun, Ljubuškin, Connauton, Oesterle – Pánik, Stepan, Keller – Galchenyuk, Richardson, Hinostroza – Crouse, Cousins, J. Archibald – Garland, Kempe, Fischer.
    Edmonton Oilers: Koskinen (Talbot) – Nurse, Petrovic, Jones, A. Larsson, Manning, Benning – Draisaitl, McDavid, Kassian – Lucic, Nugent-Hopkins, Puljujärvi – Rieder, Khaira, Spooner – Gambardella, Brodziak, Rattie.

Rozhodčí: Hebert, McIsaac – Alphonso, Racicot

Diváci: 12 583