David Servis – Žďár n/S 5:6 (kon.) | Pelhřimov – Mor. Budějovice 3:4 (kon.) | Písek – Havlíčkův Brod 3:4 (po pr.)
Val. Meziříčí – Opava 6:4 (kon.) | Šumperk – SHK Hodonín 1:6 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
1:6 (1:1, 0:3, 0:2)
SHK Drtiči Hodonín
Čtvrtek 03.01.2019, 18:00 • Zimní stadion Šumperk • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 29. kolo

52:27
    Drtiči jdou do tří. Jan Sedlák si jede odsedět dvě minuty za podrážení.

51:28
    Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Jurča – 2 min., podrážení).

39:31
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Ostřanský.

36:48
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Čuřík – 2 min., podrážení).

33:30
    Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Mikéska – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

29:51
    Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Finsterle – 2 min., hrubost).

25:30
    Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Miklík – 2 min., sekání).

19:19
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Lukáš Finsterle dostává dvě minuty za podrážení.

18:44
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Králík – 2 min., držení).

14:47
    Vyloučení v týmu SHK iClinic Hodonín (Šaršok – 2 min., podrážení).

10:34
    Svou první přesilovou hru si zahraje i Šumperk. Drtiči dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpykává Tomáš Franek.

08:23
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Tomáš Drtil (SUM) odjíždí na trestnou lavici na dvě minuty za napadení, Drtiči tak dostávají šanci na vyrovnání.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 7. Králík (Hroch, Sedlák T.) – 11. Jurča, 34. Matula (Růžička), 36. Charvát (Jurča), 38. Franek (Sedlák J., Matějka), 44. Mikéska (Matula), 59. Matějka (Sedlák J., Franek)

DRACI PARS ŠUMPERK: Haloda O. (38. Polívka) – Tolokonnikov, Gewiese, Drtil, Šíp, Haloda M., Řezáč, Sedlák T.- Pokorný, Romančík, Hroch, Vachutka, Ďurač, Urban, Plášek, Králík, Antonov, Čuřík, Vorobjev, Ostřanský
    SHK Drtiči Hodonín: Kubáň (Štěpanovský) – Sedlák J., Šaršok, Kobylík, Mikéska, Ševčík, Miklík – Charvát, Hložánek, Matějka, Leška, Finsterle, Škutchan, Benýšek, Růžička, Franek, Matula, Jurča

Rozhodčí: Cabák – Rychlý, Bartoň