Řisuty – Kobra 6:3 (kon.) | Bílina – Děčín 4:7 (kon.) | Mostečtí Lvi – Klatovy 5:8 (kon.)
Mostečtí Lvi
5:8 (2:3, 0:1, 3:4)
HC Klatovy
Čtvrtek 03.01.2019, 18:00 • A-Benet Arena • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 29. kolo

Dnešní utkání dopadlo lépe prohostující tým. První třetina měla spád a než jsme se rozkoukali, tak se měnilo skore hned na jejím začátku, kdy první novoroční branku vstřelil Martin Mical. Ihned z protiútoku srovnal skore Martin Michel a neuplynula ani minuta a hosté vedli 1:2, kdy byl autorem branky Jan Matyášek. Lvi v šesté minutě vyrovnali, když se trefil Vítězslav Nedrda. Potom se začalo vylučovat, branka nepadla žádná, až z poslední akce sk=oroval v poslední minutě Jakub Vavřička. Druhá třetina nám již tak záživný hokej nepřinesla, jedinou branku vstřelil hostující David Michel. Třetí třetina začala brankou domácích, kdy se prosadil František Bakrlík. Hosté však vzápětí opět utekli, kdy branku vstřelil Jakub Vavřička. Vzápětí snížil na rozdíl jedné branky František Bakrlík a hned z protiútoku zvýšil na rozdíl dvou branek David Roubal. Z následného protiútoku snížil Vítězslav Nedrda a ze zápasu se stalo opět drama, které netrvalo dlouho, když v přesilovce zvýšil Vojtěch Tulačka a do prázdné branky se trefil Josef Roubal. Hosté si odvážejí výhru 5:8 (20:10:46)

59:08
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Mostečtí zkusili hru v šesti, přišli ovšem o kotouč. Branku střílí: JOSEF ROUBAL, asistence: Marek Rubner

58:55
    Hanuljak je z branky

58:13
    Mostečtí v oslabení propadli a o zápasu je rozhodnuto. Branku střílí VOJTĚCH TULAČKA, asistence: Jiří Uhlík a Filip Staněk

57:24
    Vyloučení v týmu HC Klatovy (Beran – 2 min., podrážení). Trest odpyká Hanzlík.

55:04
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Havlůj – 2 min., podrážení).

54:06
    Teď předvedl Míra Hanuljak efektní rozehrávku, za kterou by se nestyděl ani Alexandr Ovečkin. Před hostujícím útočníkem udělal otočku a přihrál útočníkům

53:24
    Zakázané uvolnění hostů

53:24
    MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    A vzápětí je tu další branka! Střelnice se nám opět rozjela. Branku domácích střílí: VÍTĚZSLAV NEDRDA, asistence: Milan Böhm a Martin Mical

51:06
    A je tu další branka. Ihned po buly se hosté vydali do útoku. Autorem branky je DAVID ROUBAL, asistence: Josef Roubal a Marek Raubner

50:42
    Mostečtí ihned kontrují! A jejich akcie ještě žijí. Branku střílí FRANTIŠEK BAKRLÍK, který naznačil přihrávku a vystřelil. Trefil mezeru mezi betony. Asistence: Pavel Smolka

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 1. Mical (Bakrlík, Havlůj), 6. Nedrda (Fučík, Böhm), 43. Bakrlík (Mical), 51. Bakrlík (Smolka), 54. Nedrda (Böhm, Mical) – 2. Michel (Tulačka, Uhlík), 3. Matiášek (Vavřička), 20. Vavřička (Uhlík), 35. Michel (Roubal), 50. Vavřička (Slavík), 52. Roubal (Roubal, Rubner), 59. Tulačka (Uhlík, Staněk), 60. Roubal (Rubner)

Mostečtí Lvi: Hanuljak (Chabr) – Polák, Urbánek, Sklenička, Havlůj, Fučík, Novák, Čmolík – T. Přeučil, Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda, Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenéři: Kamil Kašťák a Vladimír Šafner
    HC Klatovy: Beran (Čech) – Houdek, Šiller, Staněk, Slavík, Štěpánek, Sysel – Rubner, Hanzlík, Markov, Matiášek, Michel, Tulačka, J. Roubal, Uhlík, D. Roubal, Vavřička. Trenéři: Michal Straka a Ivan Vlček

Rozhodčí: Místecký – Marek, Kučera