Děčín – Kobra 4:7 (kon.) | Jablonec n/N – Kolín 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Letňany 5:1 (kon.)
Trutnov – Dvůr Králové n. L. 1:2 (po pr.)
HC Trutnov
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 09.01.2019, 18:002. liga - Sever a Střed (ČR) • 29. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Přeji vám krásný zbytek týdne a u dalších onlajnů na shledanou. (20:21:04)

Duel mezi Trutnovem a Dvorem je u konce. Ačkoliv se jako první prosadili domácí a dlouho to vypadalo, že těsné vedení ubrání, Dvůr Králové dokázal šest minut před koncem vyrovnat a v prodloužení dokonal obrat po střele Martina Tondra. Až třetí vzájemné derby tak končí lépe pro hostující celek.

64:25
    Dvůr Králové právě vstřelil branku!
    A přece dnes vítězí hosté! MARTIN TONDR projel až do útočného pásma a střelou pod vyrážečku překonal trutnovského gólmana. Asistence: Bez asistence.

64:06
    Lukáš Váha byl v dobré palebné pozici, kotouč ale do odkryté brány nedostal.

63:04
    Chytráček ujížděl na Čápa a snažil se zakončit do bekhendu. Dojíždějící obránce mu ale v zakončení zabránil.

61:18
    Trutnovští snaží něco vymyslet v útočném pásmu, hosté je ale k přihrávkám nepouštějí.

60:13
    Hosté hrají v útoku, Valašek krouží, ale kotouče se nakonec zmocňují domácí.

60:01

V poslední periodě se jako lepší ukázali hosté a zaslouženě vyrovnali po teči Jakuba Hoskovce. Ačkoliv měli Trutnovští šance, reagovat na tento gól nedokázali. Oba celky se proto představí ještě v prodloužení.

60:00

59:55
    Hraje se u hrazení, do konce třetiny gól už nepadne.

59:40
    Pavel Fedulov to zkoušel z levé strany, na Čápa ale vyzrát nedokázal.

58:53
    Minutu před koncem to domácí znovu zkouší v útočném pásmu, hráči Dvora Králové jim však kotouč sebrali a bude se vhazovat ve středním pásmu.

58:07

57:28
    Teď jsou však už v útočném pásmu a kombinují. Následně se však hosté opět osvobozují.

56:24
    Domácí mají skvělou příležitost rozhodnout ještě v základní hrací době. Ani tato přesilovka se jim však nedaří a musejí proto začínat od Ašenbrennera.

56:07
    Vyloučení v týmu HC RODOS Dvůr Králové n. Labem (Dušek – 2 min., podrážení).

55:30
    Bude se vylučovat, domácí mají ponechanou výhodu.

Matěj Poul

Marek Šváb

Branky a nahrávky: 7. Kalla (Ukhin, Fedulov) – 54. Hoskovec (Tondr, Panna), 65. Tondr

HC Trutnov: Ašenbrenner (Jeschke) – Vácha (A), Pražák, Leder, Suvorov, Suk, Kynčl – Chytráček, Martinec, Fedulov, Ukhin, Kalla, Svoboda, Semorád (C), Kubinčák (A), M. Poul, Janoušek, Vacek, Tatar.
    HC Dvůr Králové n. Labem: Čáp (Vlk) – Matějíček (C), Tondr, Franc, Petira, Faltys, Pokorný, Karlík – Hoskovec, Panna, Půhoný, Řepík, Dušek, Šedivý, Kocián, Luštinec (A), Havlas, Fořt (A), Ježek, Valašek.

Rozhodčí: Hnát – Nepomucký, Žídek