Buffalo – Florida 4:3 (kon.) | Philadelphia – Carolina 3:5 (kon.) | Boston – Calgary 6:4 (kon.)
NY Islanders – Chicago 3:2 (po pr.) | Montreal – Vancouver 2:0 (kon.) | St. Louis – Washington 5:2 (kon.)
Los Angeles – Tampa 2:6 (kon.)
Los Angeles Kings
2:6 (0:3, 1:2, 1:1)
Tampa Bay Lightning
Pátek 04.01.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (07:13:32)

Tampa Bay: 33.

Utkání končí jasným vítězstvím Tampy, která dnes na ledě Los Angeles dominovala. Naplnily se tak předzápasové předpoklady v duelu jednoho z nejhorších mužstev s ligovým suverénem. Králové z Los Angeles mají štěstí, že Tampa hraje jinou konferenci a čeká je v této sezóně již jen jeden zápas s tímto soupeřem, s nímž prohráli potřetí v řadě...

59:16
    Ilja Kovalčuk (Los Angeles) to zkusil individuálně, jeho střelu Andrej Vasilevskij chytá, bude se vhazovat ve třetině Tampy.

59:00
    Ohlášena poslední minuta tohoto utkání.

58:20
    Samozřejmě za tohoto stavu se nedá čekat žádné drama, zápas je již dávno rozhodnutý.
    57:36 Drew DOUGHTY - 2:6

57:36
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Domácí kosmeticky upravují skóre, při přesilové hře se z levé strany trefuje DREW DOUGHTY, který prostřelil Vasilevského. Asistence: Anže Kopitar a Dustin Brown.

56:57
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Ondřej Palát – 2 min., hákování).

56:32
    Nahozený puk hostů míří za branku Kings, kde ale hrají domácí.

55:24
    Vhazování po levici Vasilevského, Nikita Kučerov dostává puk do středního pásma, to hostům bohatě stačí.

54:50

54:40
    Z ničeho nic střela Ščerbaka, ale nijak nebezpečná, alespoň ale mířila na branku, Andrej Vasilevskij má další zákrok.

54:22
    Tato přesilová hra se domácím vůbec nevede, ale znovu – za tohoto stavu se nelze čemu divit.

53:31
    Victor Hedman (Tampa) nabírá puk a posílá ho ze třetiny, domácí se nedokáží zatím usadit ve třetině soupeře.

53:05
    Muzzinovo nahození Andrej Vasilevskij vyráží do rohu, hosté následně dostávají puk ze třetiny.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 28. Wagner, 58. Doughty (Kopitar, D. Brown) – 7. Kučerov (Stamkos, T. Johnson), 8. B. Point (Stamkos, Kučerov), 15. Callahan, 21. McDonagh (B. Point, Kučerov), 38. Stamkos (Kučerov, Hedman), 51. Joseph (Callahan)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty, Muzzin, Walker, Phaneuf, Fantenberg – Iafallo, Kopitar, D. Brown – Leipsic, J. Carter, Kovalčuk – Ščerbak, Kempe, Toffoli – Wagner, N. Thompson, Luff.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, McDonagh, Černák, Coburn, Sergačjov – Palát, Stamkos, Killorn – T. Johnson, B. Point, Kučerov – Erne, Cirelli, Gourde – Joseph, Paquette, Callahan.

Rozhodčí: McIsaac, Hebert – Cameron, Gawryletz