Č. Budějovice – Mladá Boleslav 2:5 (kon.) | Zlín – Pardubice 3:4 (kon.)
3:4 (1:0, 2:1, 0:3 – N 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 04.01.2019, 17:00 • ZS Luďka Čajky • Extraliga dorostu • Nadstavba B

Děkuji vám za pozornost a přeji pěkný večer. (19:16:11)

Dnešní zápas je definitivně u konce. Zlínský tým si spravil chuť alespoň jedním bodem za gól v nadstavbě. Spokojenější ovšem budou hosté, kteří si z východu Moravy odváží celkem tři body.

60:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN RAMERT. Asistence: Lukáš Chludil.

60:01

Hosté díky výbornému obratu ve třetí třetině získávají tři body z dnešního zápasu. O čtvrtý, bonusový bod si to oba celky rozdají v nadstavbě.

58:32
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Parádní obrat hostů je dokonán, Pardubice otáčejí skóre z 1:3 na 4:3. Autorem branky je ADAM PALEČEK. Asistence: Matěj Půlpán.

52:17
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Vojtěch Tvrdík – 2 min., podrážení).

51:07
    Pardubice dotahují ztrátu, máme vyrovnáno 3:3! Autorem branky je JOSEF KUBÍČEK. Asistence: Daniel Burda.

42:59
    Hosté v úvodu třetí části snižují a jsou zpět ve hře o body. Autorem branky je ADAM PALEČEK. Asistence: Matěj Půlpán.

40:01

Zlínští ve druhé části zvýšili své vedení. Gólu se sice dočkali i hosté, ovšem domácí celek má po čtyřiceti minutách ke třem bodům blíže.

40:00

39:28
    V závěru třetiny se domácí vrací do dvoubrankového vedení. Autorem gólu je ADAM JECHO. Asistence: Lukáš Chludil.

36:31
    Hosté snižují, a tak je to opět o gól. Autorem branky je FRANTIŠEK FORMÁNEK. Asistence: Daniel Herčík a Pavol Štetka.

33:39
    Domácí přidávají v přesilové hře druhou branku utkání a zvyšují své vedení na 2:0. Autorem trefy je TOMÁŠ ŠEVČÍK. Asistence: Jan Ramert a Michal Šimášek.

31:59
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Jan Matuška – 2 min., podrážení).

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 11. Mojžíš (Ramert), 34. Ševčík (Ramert, Šimášek), 40. Jecho (Chludil), 61. Ramert (Chludil) – 37. Formánek (Herčík, Štetka), 43. Paleček (Půlpán), 52. Kubíček (Burda), 59. Paleček (Půlpán)

Berani Zlín: Synek (Málek) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Heš, Chludil, Tomeček, Ševčík, Mojžíš, Jecho, Matúšů, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička
    HC Dynamo Pardubice: Borovička (Kadlc) – Vojtěch, Vašíček, P. Kubíček, Tvrdík, Chabada, Hebek – Hiemer, Paleček, Koudelka, Herčík, J. Kubíček, Formánek, Nekvinda, Burda, Matuška, Půlpán, Štetka

Rozhodčí: Blaha – Smetková, Blažek