Spišská N. Ves – Prešov 4:2 (kon.) | Skalica – Nové Zámky B 7:0 (kon.) | Trnava – Osmos Bratislava 2:3 (po pr.)
Michalovce – Dubnica 6:1 (kon.) | Martin – Topoľčany 4:7 (kon.) | Pov. Bystrica – Humenné 3:4 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
6:1 (2:1, 1:0, 3:0)
TSS GROUP Dubnica
sk Pátek 04.01.2019, 17:30 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR) • 34. kolo

Skončilo sa stretnutie medzi Michalovcami a Dubnicou víťazstvom domácich. Svoju dominanciu potvrdili v poslednej tretine tromi gólmi a upevnili si pozíciu lídra. Na konte majú už 87 bodov. Lúči sa s Vami komentátor Ivan Harčár. V nedeľu 6.1. sa prihlásim zo súboja Humenné – Martin. Dovidenia, dočítania a dobrú noc. (19:40:41)

59:38
    Dukla má puk vo svojej moci. A nasleduje standing ovation.

58:55
    Tentoraz lietali iskry medzi Kolbom a Mikoláškom. Zaujímavé strety.

58:26
    Veľká šanca Chalupu! Pajpach si po strele sadol na ľad a posunul korčuľou bránu!

58:05
    Michalovce hrajú v plnom počte.

58:00
    Prebiehajú posledné dve minúty do konca duelu.

57:50
    Nič v nej nedokázali vytvoriť.

57:35
    Posledná polminúta presilovky hostí.

56:47
    Príliš veľa manévrov si dovolil Cútt a takmer to nezvládol.

56:33
    Dukla drží súpera v strednom pásme.

56:05
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Kolba – 2 min., nešportové správanie).

56:05
    Michalovce aj Dubnica hrajú s piatimi hráčmi.

56:05
    Niečo sa rieši na lavičke Dukly.

55:34
    Bojko si peknou kľučkou urobil miesto na strelu.

55:20
    Mimoriadne nervózne sú záverečné minúty duelu. Pritom o víťazovi je už dávno rozhodnuté.