Třinec – Litvínov 4:1 (kon.) | K. Vary – Liberec 2:3 (0:2 po s.n.) | Zlín – Plzeň 2:3 (po pr.)
Chomutov – Vítkovice 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 1:0 (kon.) | Olomouc – Sparta 0:3 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 4:5 (0:1 po s.n.)
Berani Zlín
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Neděle 06.01.2019, 15:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga • 33. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek nedělního dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (18:05:23)

Střely na branku: 28 – 24

Nejlepší hráči utkání

PSG Berani Zlín – Dominik Lakatoš

HC Škoda Plzeň – Milan Gulaš

Je dobojováno. Ztracený zápas nakonec indiáni dokázali srovnat druhou brankou Milana Gulaše a vynutili si nastavenou hrací dobu. A hned v první minutě prodloužení se znovu trefil stejný hráč, který tak dokonal nejen obrat plzeňského celku, ale také svůj hattrick. Na straně hostů tak dnes nebylo jiného střelce. Hosté tak ze zlínského ledu vyrazí na dalekou cestu na západ Čech s výhrou v zádech a dvěma body do tabulky. Domácí si připíší jeden.

60:36 Milan GULAŠ - 2:3

60:36
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Čepice na led! Neuvěřitelný zápas plzeňského útočníka pokračoval i v prodloužení a ten se dočkal hattricku. MILAN GULAŠ dostal nabídku před domácí klec a poté z bekhendu prostřelil zblízka Jakuba Sedláčka kolem jeho pravého betonu do mírně odkryté branky – 2:3. Dnes to tak byl z pohledu hostů zápas o jednom střelci a po zásluze tak bude Milan Gulaš vyhlášen nejlepším hráčem. Asistence: Peter Čerešňák a Jan Kovář.

60:12
    Indiáni se dostali do útočné akce a po střele Čerešňákově střele skončil puk jen vysoko nad brankou Jakuba Sedláčka.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Pokud ani v nastavení gól nepadne, dočkáme se samostatných nájezdů.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:57
    Hosté tři vteřiny před koncem třetí třetiny nebezpečně vystřelili a Jakub Sedláček pohotovým zákrokem šanci zlikvidoval. Notně tak svůj tým podržel!

59:36
    Nepřesná rozehrávka domácích, kotouč mají hosté a míří před Jakuba Sedláčka.

58:27
    Dominik Frodl povyjel ze své branky, aby dosáhl na kotouč a mohl ho před unikajícím domácím hráčem odpálit do bezpečí. To se mu povedlo a hosté míří dopředu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:03
    Oba týmy nechtějí udělat chybu, do bezhlavých akcí se tak nepouštějí. Snaží se čekat na chybu soupeře, kterou by mohli hráči potrestat.

56:50
    Hosty nyní zastavilo postavení mimo hru, ta se stěhuje zpět do středního pásma, kde se bude za malý okamžik vhazovat.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 33. Žižka (Lakatoš, P. Sedláček), 34. Fořt (J. Ondráček, Kubiš) – 35. Gulaš (Jan Kovář, Jones), 48. Gulaš, 61. Gulaš (Čerešňák, Jan Kovář)

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Nosek (A), Freibergs, Valenta, Žižka (C), Řezníček, Zbořil, Padrnos – J. Ondráček, Fořt, Kubiš (A) – E. Kulda, Fryšara, Popelka – Šlahař, P. Sedláček, Lakatoš – Okál, Honejsek, Herman.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Miltchakov) – Pulpán, Čerešňák, Allen, Jones, Vráblík, L. Kaňák – Indrák (A), Jan Kovář (A), Gulaš (C) – V. Němec, Kracík, Kratěna – Straka, Kodýtek, Eberle – Kantner, Preisinger, D. Kindl.

Rozhodčí: Pešina, Kubičík – Svoboda, Ganger